Polski
Español
Italiano
Português
Română

Finansowanie Twojego Leczenia Komórkami Macierzystymi

⏲️2 min czytaj

Leczenie komórkami macierzystymi i szpitale amerykańskie

Za wykonanie poważnej procedury w przeciętnym amerykańskim szpitalu trzeba nie raz zapłacić małą fortunę, czasami nawet do 10 000$ za noc. Nie oznacza to, że terapia komórkami macierzystymi ma być tania– raczej stosunkowo przystepna cenowo. Podczas gdy nauka o komórkach macierzystych wciąż postępuje, a nasze zespoły badawcze i medyczne w Beike Biotechnology codziennie pracują nad nowymi metodami leczenia, jest to jakby dosyć nowa technologia, która wiąże się z kosztami.

Dlatego międzynarodowy dział Beike przygotował krótki poradnik, który pomoże Ci w zebraniu funduszy. Zainspirowani setkami pacjentów, którzy wybrali się w podróż poprzez pozyskiwanie w tłumie, wiedzieliśmy, że inni pacjenci mogą pójść w ich ślady. Przewodnik jest prostym trzystopniowym procesem: Przygotuj, Rozpocznij i Publikuj.

Jak rozpocząć finansowanie leczenia komórek macierzystych?

Dodatkowo, oto kilka wskazówek i użytecznych linków, które pomogą najlepiej wykorzystać Twoje wysiłki.
Dla tych, którzy chcą rozpocząć od prostego bloga, polecamy Tumblr lub Blogspot. Są to bardzo proste strony internetowe, które posiadają wszystkie funkcje potrzebne do rozpowszechniania informacji oraz pomagaja w zbieraniu darowizn jak również interakcji ze wspierającymi Cie ludźmi.
Inną witryna, która odniosła wielki sukces w pomaganiu innym w osiągnięciu ich celów, jest Go Fund Me. Świetna strona do pozyskiwania w tłumie, która pozwala użytkownikom uzyskiwać darowizny oraz osiągnięcia wszystkiego od podróżowania po świecie do założenia własnego biznesu. Wreszcie, konto PayPal, które jest niezbędne dla akcji charytatywnych online. Ta strona jest w zasadzie kontem bankowym- bezpiecznym i prostym.

Skorzystaj z tych możliwości i nie zapominaj, że Beike chętnie pomoże Ci udostępnić bloga lub pozyskać fundusze w naszej własnej sieci. Po prostu skontaktuj się z przedstawicielem Beike przedstawiając niezbędne informacje.

Pamiętaj, że nie jesteś sam i leczenie, którego potrzebujesz, nie wymaga abyś napadał na bank. Czasami pozyskanie potrzebnej pomocy może być takie proste, jak poproszenie o nią.