Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Leczenie ataksji komórkami macierzystymi

Połączenie komórek macierzystych i rozległych terapii dających realne szanse na poprawę stanu pacjenta

Czy leczenie ataksji komórkami macierzystymi jest skuteczne?

Od 2005 roku opracowujemy kompleksowe protokoły leczenia ataksji leczenia, aby przezwyciężyć ograniczenia konwencjonalnych terapii. W naszych protokołach komórki macierzyste są połączone ze specjalistycznymi terapiami dla ataksji, które nie tylko skupiają się na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale także leczą bezpośrednią przyczynę objawów poprzez wspieranie gojenia się uszkodzenia mózgu/rdzenia kręgowego. Wierzymy, że nasze kompleksowe podejście do leczenia ataksji daje naszym pacjentom największe szanse na poprawę, pozwalając na lepszą jakość życia. Nasz program leczenia komórkami macierzystymi może być stosowany do różnych typów ataksji, w tym SCA1, SCA2, SCA3, SCA6, AOA1, ataksji Friedreicha, ataksji spowodowanej urazem mózgu i innych.

Odwrócenie objawów ataksji!

Ataksja jest stanem medycznym spowodowanym utratą funkcji w móżdżku i / lub dysfunkcją jego dróg (pień mózgu, rdzeń kręgowy). W większości przypadków choroba jest spowodowana mutacją genetyczną (ataksja dziedziczna), przy czym ataksja spinocerebellarna (SCA) i ataksja Friedreicha (FRDA ) są najczęstsze.
Móżdżek działający jako ośrodek koordynacji w mózgu wyjaśnia, dlaczego u pacjentów, u których zdiagnozowano ataksję, stopniowo rozwijają się objawy takie jak niestabilność chodu/chodzenia, dyzartria (niewyraźna mowa), a osoby dotknięte chorobą mogą zacząć upadać bez ostrzeżenia. Postęp choroby może w późniejszym czasie prowadzić do zmęczenia, upośledzenia połykania, drżenia, zmniejszenia koordynacji, obniżenia czujności umysłowej i niesprawności funkcji motorycznych.

Dla pacjentów, u których zdiagnozowano ataksję dostępnych jest niewiele konwencjonalnych metod leczenia, które w większości skupiają się na łagodzeniu objawów. Żaden z nich nie leczy tak naprawdę utraty funkcji neurologicznych spowodowanych degeneracją komórek w móżdżku, pniu mózgu i/lub rdzeniu kręgowym. Komórki macierzyste mają zdolność do regeneracji uszkodzonych komórek w organizmie, co pomaga zmniejszyć/odwrócić objawy i umożliwia pacjentom z ataksją poprawę.

Możliwa poprawa po terapii komórkami macierzystymi dla ataksji

Celem naszego leczenia komórkami macierzystymi jest przywrócenie funkcji neurologicznych w obszarze zmian w mózgu/ rdzeniu kręgowym, dlatego po naszym leczeniu możliwa jest różnego rodzaju poprawa, a nasi dotychczasowi pacjenci doświadczyli następujących efektów*:

 • Lepsza równowaga i koordynacja
 • Zmniejszone zmęczenie
 • Poprawa mowy
 • Zmniejszone drżenie
 • Poprawa funkcji motorycznych
 • Lepsze połykanie
 • Zmniejszenie bólu neuropatycznego
 • Zwiększona czujność umysłowa

*Należy pamiętać, że poprawa doświadczana przez pacjentów, u których zdiagnozowano dziedziczne ataksje, może nie być trwała, ponieważ zabiegi z użyciem komórek macierzystych nie mają obecnie żadnego wpływu na genetyczne pochodzenie tych specyficznych rodzajów ataksji. W takich przypadkach mogą być wymagane okresowe zabiegi w celu utrzymania stabilnego stanu. Wreszcie, jak w przypadku każdej terapii medycznej, nie można zagwarantować poprawy.

Nasz program leczenia w szczegółach

Beike jest niepodobny do żadnego innego dostawcy leczenia komórkami macierzystymi na świecie, powód? Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze protokoły leczenia komórkami macierzystymi, kierując się koncepcją, że tylko bardzo kompleksowe rozwiązanie może pozwolić naszym pacjentom na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych. Wierzymy, że stymulacja poprzez różne terapie jest niezbędna do wzmocnienia odpowiedzi regeneracyjnej komórek macierzystych, dlatego nasze protokoły obejmują codzienne terapie wspierające komórki macierzyste. Wreszcie, zapewniamy szeroką gamę i duże ilości komórek macierzystych, aby dostosować się do stanu każdego pacjenta i zapewnić maksymalny potencjał regeneracyjny.

Nasze leczenie ataksji polega na 6 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych iniekcjach komórek macierzystych pochodzących z pępowiny. Komórki macierzyste przeszczepiane są dwiema odrębnymi metodami: drogą dożylną przy użyciu standardowego systemu kroplówek oraz poprzez iniekcję śródszpikową wykonywaną po nakłuciu lędźwiowym. Te dwie metody podawania pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta.

 • 15 do 23 dni pobytu
 • Zastrzyki dożylne i śródszpikowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-400 milionów komórek
 • Program żywieniowy

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

Sześć zabiegów z użyciem komórek macierzystych dla sióstr, u których zdiagnozowano ataksję

Clémence i Sarah, siostry w wieku 29 i 31 lat, cierpią na ataksję okulomotoryczną typu 2. Zostali zdiagnozowani w 2001 roku i już wtedy doświadczali drobnych problemów z równowagą, które stopniowo się pogarszały. Jak podaje mama dziewczynek: „W obliczu bezczynności francuskiej medycyny w 2012 roku szukaliśmy na całym świecie leczenia, …

Terapia komórkami macierzystymi cierpiącej na ataksję rdzeniowo-móżdzkową Lotty okazała się „absolutnym sukcesem”

W lutym zdiagnozowano u Lotty spastyczną ataksję rdzeniowo-móżdżkową. Dla jej mamy Sandry zawalił się świat. Od pewnego czasu zauważyła, że Lotta ma trudności z chodzeniem i pogarsza się jej wzrok. Jednak diagnoza spastycznej ataksji rdzeniowo-móżdżkowej była absolutnym szokiem. Zwłaszcza, że lekarze poinformowali Sandrę, że ta rzadka choroba genetyczna jest nieuleczalna …

Pacjent cierpiący na ataksję może po terapii ponownie prowadzić samochód i pracować.

Po zdiagnozowaniu ataksji rdzeniowo-móżdzkowej typu 2 u Robina Schmetzera, jego lekarze powiedzieli mu, że nie mogą dla niego nic zrobić. Matka Robina nie zaakceptowała takiego stanu rzeczy i zaczęła szukać w Internecie alternatywnych metod leczenia. Po szeroko zakrojonych poszukiwaniach, odnalazła w sieci firmę Beike Biotechnology. Rozwój ataksji u Robina postępował …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Stammzellenbehandlungen Doktor

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Wspierani przez akredytacje krajowych i międzynarodowych organów jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej możliwej jakości komórek macierzystych dla Twojej korzyści.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz


Najczęściej zadawane pytania dotyczące ataksji

Referencje

 1. Human Umbilical Cord Blood Derived Mononuclear Cell Transplantation Case Series of 30 Subjects with Hereditary Ataxia
 2. Hyun-Jung Park,Giyoon Bang, Bo Ra Lee, Hyun Ok Kim, and Phil Hyu Lee. Neuroprotective Effect of Human Mesenchymal Stem Cells in an AnimalModel of Double Toxin-Induced Multiple System Atrophy Parkinsonism. Cell Transplantation, Vol. 20, pp. 827–835, 2011.
 3. Zhongling Feng & Feng Gao. Stem Cell Challenges in the Treatment of Neurodegenerative Disease. CNS Neuroscience & Therapeutics 00 (2011) 1–7.
 4. You-Kang Chang, Ming-Hsiang Chen, Yi-Hung et al. Mesenchymal stem cell transplantation ameliorates motor function deterioration of spinocerebellar ataxia by rescuing cerebellar Purkinje cells.
 5. Kevin Kemp,Elizabeth Mallam, Kelly Hares, Jonathan Witherick, Neil Scolding, and Alastair Wilkins. Mesenchymal Stem Cells Restore Frataxin Expression and Increase Hydrogen Peroxide Scavenging Enzymes in Friedreich Ataxia Fibroblasts.