Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Leczenie udaru mózgu komórkami macierzystymi

Leczenie udaru niedokrwiennego mózgu komórkami macierzystymi w połączeniu z terapiami wspomagającymi daje pacjentom realne szanse na poprawę

Dlaczego nasze podejście do leczenia udaru jest skuteczne

Od 2005 roku opracowujemy obszerne protokoły dotyczące leczenia udaru mózgu komórkami macierzystymi, aby przezwyciężyć ograniczenia konwencjonalnych terapii. W naszych protokołach komórki macierzyste łączone są ze specjalistycznymi terapiami wspomagającymi w udarze mózgu. Nie skupiamy się tylko na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale również leczymy pierwotną przyczynę objawów poprzez wspieranie gojenia się pierwotnej zmiany w mózgu. Wierzymy, że nasze kompleksowe leczenie udaru mózgu komórkami macierzystymi daje naszym pacjentom największe szanse na poprawę, pozwalając na lepszą jakość życia.

Jak terapia komórkami macierzystymi może pomóc w udarze niedokrwiennym mózgu

Udar niedokrwienny występuje, gdy przepływ krwi do mózgu zostaje zablokowany, powodując uszkodzenie tkanki mózgowej. Skutkuje to często różnymi deficytami neurologicznymi, w tym paraliżem, zaburzeniami poznawczymi i trudnościami z mową. Komórki macierzyste pochodzące z pępowiny mogą pomóc w naprawie i regeneracji uszkodzonej tkanki mózgowej poprzez promowanie wzrostu nowych naczyń krwionośnych, zmniejszenie stanu zapalnego i stymulowanie produkcji nowych neuronów. Badania wykazały, że terapia komórkami macierzystymi z wykorzystaniem komórek macierzystych pochodzących z pępowiny może poprawić funkcje motoryczne, funkcje poznawcze i ogólną jakość życia u pacjentów z udarem niedokrwiennym. To sprawia, że terapia komórkami macierzystymi jest obiecującą opcją leczenia tej wyniszczającej choroby.

Możliwa poprawa po terapii komórkami macierzystymi w przypadku udaru mózgu

Celem zabiegu jest pomoc w regeneracji pierwotnego uszkodzenia mózgu w celu przywrócenia funkcji neurologicznych. Komórki macierzyste mogą również wywierać efekt neuroprotekcyjny poprzez zmniejszenie stanu zapalnego i stresu oksydacyjnego oraz poprzez modulację odpowiedzi immunologicznej, aby zapobiec dalszej śmierci komórek po początkowym urazie. Nasi pacjenci doświadczyli m.in. następujących usprawnień*:

 • Poprawa funkcji motorycznych
 • Zwiększona siła mięśni
 • Poprawa mowy
 • Zmniejszona spastyczność
 • Lepsze widzenie
 • Poprawa umiejętności społecznych i komunikacji

*Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego leczenia, poprawa nie może być zagwarantowana. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych usprawnień w konkretnym przypadku.

Nasz program leczenia w szczegółach

Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze protokoły leczenia, kierując się koncepcją, że tylko bardzo kompleksowe rozwiązanie może pozwolić naszym pacjentom na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych.

Nasz program leczenia komórkami macierzystymi udaru mózgu polega na 6 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych iniekcjach komórek macierzystych pochodzących z pępowiny. Komórki macierzyste przeszczepiane są dwiema odrębnymi metodami: drogą dożylną przy użyciu standardowego systemu kroplówek oraz poprzez iniekcję śródszpikową wykonywaną po nakłuciu lędźwiowym. Te dwie metody podawania pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta.

Zabiegowi z komórkami macierzystymi towarzyszyć będzie intensywny, zindywidualizowany, codzienny program terapeutyczny mający na celu stymulację i aktywację komórek macierzystych.

 • 15 do 23 dni pobytu
 • Zastrzyki dożylne i śródszpikowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-400 milionów komórek
 • Program żywieniowy

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

Poprawa stanu zdrowia pacjenta po udarze niedokrwiennym mózgu, dzięki zastosowaniu komórek macierzystych.

Układ niedokrwienny jest najczęstszą formą udaru, spowodowaną zwężeniem lub zablokowaniem przepływu krwi w mózgu. W wyniku tego braku przepływu krwi komórki zaczynają umierać, co może spowodować nieodwracalne uszkodzenia. Kiedy kilka lat temu Ana doznała udaru niedokrwiennego, wyglądało na to, że miał on wpływ na każdą część jej ciała. Z trudem …

Pacjent po Udarze Dostrzega Poprawę po Leczeniu Komórkami Macierzystymi

Terapia komórkami macierzystymi dla udaru mózgu W 2015 roku będąc po trzydziestce Renata doznała udaru niedokrwiennego móżdżku w lewej części pnia mózgu. Udar spowodowany zakrzepicą (zakrzepem krwi) w tętnicy podstawnej spowodował tetraparezę lub częściową utratę funkcji w czterech kończynach. W wyniku braku pracy przepony mowa Renaty stała się bezdźwięczna, a …

List otwarty od mamy pacjenta

Mama Zofii napisała do nas informację zwrotną w formie listu i za jej zgodą postanowiliśmy podzielić się nią z Wami poniżej… Sophie urodziła się z Optic Nerve Hypoplasia, rzadką wadą genetyczną. W wieku trzech miesięcy zdiagnozowano u niej przewlekłą nieprogresywną encefalopatię, zwaną też porażeniem mózgowym, ma też padaczkę. O terapii …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Stammzellenbehandlungen Doktor

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Wspierani przez akredytacje krajowych i międzynarodowych organów jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej możliwej jakości komórek macierzystych dla Twojej korzyści.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz