Polski
中文繁體
Deutsch
English
Español
Français
Português
Română
Русский

Leczenie komórkami macierzystymi hipoplazji nerwu wzrokowego / dysplazji optycznej (ONH-SOD)

Połączenie komórek macierzystych i rozległych terapii dających realne szanse na poprawę stanu pacjenta

Przywracanie funkcji nerwu wzrokowego za pomocą komórek macierzystych

Hipoplazja nerwu wzrokowego (ONH) powstaje w wyniku niedorozwoju nerwu wzrokowego, który przenosi transmisję neuronalną z siatkówki oka do mózgu. Dysplazja septo-optyczna (SOD) – znana również jako zespół de Morsiera – jest podtypem ONH i wynika z niedorozwoju nerwu wzrokowego, dysfunkcji przysadki mózgowej oraz braku przegrody międzykomorowej, która jest środkowym obszarem mózgu. SOD powstaje w wyniku defektów podczas rozwoju embrionalnego niemowląt, a badania pokazują, że ONH może być związane z defektami genów, jak również ekspozycją embrionu na infekcje.

Oprócz braku widzenia, które jest charakterystycznym objawem ONH, SOD wywołuje również inne objawy, takie jak niedobór przysadki mózgowej, zachowania autystyczne, napady padaczkowe i inne.

Dla pacjentów, u których zdiagnozowano ONH-SOD dostępnych jest niewiele konwencjonalnych metod leczenia, które w większości skupiają się na pomocy pacjentom w radzeniu sobie z niepełnosprawnością. Jednak żaden z nich nie leczy tak naprawdę utraty funkcji nerwu wzrokowego. Komórki macierzyste mają zdolność do regeneracji komórek nerwowych w nerwie wzrokowym, dzięki czemu pacjenci ONH-SOD mogą zyskać część widzenia.

Dlaczego nasze leczenie komórkami macierzystymi jest skuteczne w przypadku ONH/SOD

Od 2007 roku opracowujemy kompleksowe protokoły leczenia komórkami macierzystymi hipoplazji nerwu wzrokowego (ONH) i dysplazji septycznej (SOD), aby przezwyciężyć ograniczenia konwencjonalnych terapii. W naszych protokołach komórki macierzyste są połączone ze specjalistycznymi terapiami ONH-SOD, które nie tylko skupiają się na pomaganiu pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale także leczą podstawową przyczynę schorzenia poprzez wspieranie gojenia się nerwu wzrokowego i innych dotkniętych struktur mózgu. Wierzymy, że nasze kompleksowe podejście do leczenia ONH-SOD daje naszym pacjentom największe szanse na poprawę widzenia, co pozwala na lepszą jakość życia.

Możliwa poprawa po terapii komórkami macierzystymi dla ONH/SOD

Celem naszego leczenia komórkami macierzystymi hipoblazji nerwu wzrokowego / dysplazji nerwu wzrokowego jest przywrócenie funkcji neurologicznych w obszarze mózgu i w nerwie wzrokowym. Po naszym kompleksowym leczeniu możliwa jest różnego rodzaju poprawa. Dotychczasowi pacjenci doświadczyli następującej poprawy*:

 • Wyostrzona ostrość widzenia
 • Zwiększona percepcja światła
 • Powiększone pole widzenia
 • Jaśniejsze widzenie w nocy
 • Zmniejszony oczopląs
 • Poprawa zeza
 • Usprawnienie niedoborów hormonalnych
 • Zmniejszenie objawów autystycznych

*Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego leczenia, poprawa nie może być zagwarantowana. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych usprawnień w konkretnym przypadku.

Nasz program leczenia w szczegółach

Beike jest niepodobny do żadnego innego dostawcy leczenia komórkami macierzystymi na świecie, powód? Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze protokoły leczenia komórkami macierzystymi, kierując się koncepcją, że tylko bardzo kompleksowe rozwiązanie może pozwolić naszym pacjentom na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych. Wierzymy, że stymulacja poprzez różne terapie jest niezbędna do wzmocnienia odpowiedzi regeneracyjnej komórek macierzystych, dlatego nasze protokoły obejmują codzienne terapie wspierające komórki macierzyste. Wreszcie, zapewniamy szeroką gamę i duże ilości komórek macierzystych, aby dostosować się do stanu każdego pacjenta i zapewnić maksymalny potencjał regeneracyjny.

Nasze leczenie komórkami macierzystymi hipoplazji nerwu wzrokowego ONH-SOD polega na 6 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych iniekcjach komórki macierzyste pochodzące z pępowiny. Komórki macierzyste są przeszczepiane za pomocą dwóch lub trzech różnych metod: dożylnie poprzez standardową kroplówkę IV, poprzez wstrzyknięcie śródszpikowe. Pacjenci w wieku powyżej 10 lat mogą również otrzymać dwa zastrzyki retrobulbarowe, aby lepiej ukierunkować nerwy wzrokowe.* Razem te 3 metody iniekcji pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta.

*Nie wszyscy pacjenci mogą otrzymać zastrzyk retrobulbarowy. Lekarz prowadzący zadecyduje, czy jest to możliwe.

 • 15 do 23 dni pobytu
 • Wstrzyknięcia dożylne, śródszpikowe i retrobulbarowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-400 milionów komórek
 • Program żywieniowy

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

Pacjent z ONH-SOD widzi szybkie efekty leczenia komórkami macierzystymi

Podczas otrzymywania terapii komórkami macierzystymi z powodu hipoplazji nerwu wzrokowego i dysplazji przegrodowo-ocznej (ONH-SOD), Marina Alonzo po raz pierwszy mogła zobaczyć kolor w całkowicie ślepym dotąd oku. Z użyciem obojga oczu była w stanie również odczytać i rozpoznać zielony kolor znaku odległego o około 40 stóp (około 12 metrów). Ta …

Rodzina ze Stanów Zjednoczonych Zbiera Fundusze na Leczenie Hipoplazji Nerwu Wzrokowego Komórkami Macierzystymi

Poniższa historia jest postem naszego gościa Debry Dollar, młodej kobiety ze Stanów Zjednoczonych, u której zdiagnozowano hipoplazję nerwu wzrokowego. Obecnie zbiera fundusze na terapię dorosłymi komórkami macierzystymi. Proszę przeczytaj i podziel się jej historią. Cześć wszystkim! Nazywam się Debra Dollar. Mam 24 lata, mieszkam w USA, w stanie Arkansas i …

Wzrok dla Ireland – Perspektywa Pacjenta

Ireland, mała dziewczynka z USA, po raz drugi otrzymuje leczenie komórkami macierzystymi firmy Beike. Ireland cierpi na dysplazję przegrodowo-oczną oraz autyzm i już po pierwszej rundzie leczenia komórkami macierzystymi uzyskała znaczną poprawę. Jej rodzice codziennie dzielą się swoją historią we wpisach na blogu i zdjęciami zrobionymi podczas całego procesu leczenia. …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Metody przetwarzania i placówka posiadają akredytację Amerykańskiego Stowarzyszenia Banków Krwi (AABB), co stanowi najwyższy międzynarodowy standard w branży.

Logo akredytacji Amerykańskiego Stowarzyszenia Banków Krwi AABB

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Akredytowane przez Amerykańskie Stowarzyszenie Banków Krwi (AABB) i przestrzegające najwyższych międzynarodowych standardów, nasze metody przetwarzania komórek macierzystych i laboratoria zapewniają, że otrzymujesz najlepszą dostępną jakość komórek macierzystych.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz


Najczęściej zadawane pytania dotyczące ONH/SOD