Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Leczenie komórkami macierzystymi urazowego uszkodzenia mózgu (TBI)

Połączenie komórek macierzystych i rozległych terapii dających realne szanse na poprawę stanu pacjenta

Co to jest urazowe uszkodzenie mózgu?

Urazowe uszkodzenie mózgu jest wynikiem zaburzenia lub utraty funkcji w mózgu w wyniku oddziaływania zewnętrznej siły mechanicznej na czaszkę i mózg. Wypadki samochodowe, upadki, napady/uderzenia, urazy związane ze sportem i wybuchy to jedne z najczęstszych przyczyn TBI. Urazowe uszkodzenie mózgu zaczyna się od pierwotnego urazu mózgu / głowy, który jest bezpośrednim wynikiem działania siły zewnętrznej. Powoduje to ogniskowe lub rozproszone wzorce uszkodzenia mózgu. W urazowym uszkodzeniu mózgu występuje jednak wtórna faza urazu, która rozwija się w czasie. Ten opóźniony uraz charakteryzuje się złożoną kaskadą molekularnych i biochemicznych zdarzeń, które prowadzą do neurozapalenia, obrzęku mózgu i opóźnionej śmierci neuronów.

Niewiele konwencjonalnych opcji leczenia jest dostępnych dla pacjentów, u których zdiagnozowano traumatyczny uraz mózgu. Komórki macierzyste to jednak medycyna regeneracyjna, która daje szansę na leczenie utraty funkcji neurologicznych spowodowanych drugim rzutem urazu. Terapia komórkami macierzystymi dla traumatycznego urazu mózgu TBI ma zdolność do regeneracji uszkodzonych komórek w organizmie, pomagając odwrócić niektóre objawy i zapobiec dalszym uszkodzeniom spowodowanym przez wtórny uraz.

Jak komórki macierzyste mogą pomóc?

Komórki macierzyste są w stanie różnicować się we wszystkie rodzaje komórek potrzebnych organizmowi. Różne komórki macierzyste różnicują się w różne typy komórek, ale zawsze, gdy powstaje nowa komórka, jest to wynik działania komórki macierzystej. Neurony są jednak nieco trudniejsze do rozróżnienia i dlatego urazy mózgu zazwyczaj nie goją się tak samo, jak reszta ciała. Aby uczynić to bardziej realnym powrotem do zdrowia, wysłanie masy komórek macierzystych do rdzenia kręgowego może stworzyć większą możliwość tworzenia nowych neuronów. Poprzez zastąpienie tych neuronów (i innych utraconych komórek) szybko i wcześnie, możliwe jest, że można zapobiec dalszej opóźnionej śmierci neuronów, unikając ewentualnego opóźnionego urazu i objawów.

Możliwa poprawa po terapii komórkami macierzystymi w urazowym uszkodzeniu mózgu

Od 2005 r. opracowujemy kompleksowe protokoły leczenia komórkami macierzystymi Traumatycznego Uszkodzenia Mózgu, aby przezwyciężyć ograniczenia terapii konwencjonalnych. W naszych protokołach komórki macierzyste łączone są ze specjalistycznymi terapiami urazowego uszkodzenia mózgu, które nie tylko skupiają się na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale także leczą pierwotną przyczynę schorzenia poprzez wspieranie gojenia się pierwotnego urazu mózgu. Wierzymy, że nasze kompleksowe podejście do leczenia urazowego uszkodzenia mózgu daje naszym pacjentom największe szanse na poprawę, pozwalając na lepszą jakość życia.

Nasi pacjenci doświadczają różnego rodzaju poprawy po leczeniu komórkami macierzystymi. Najczęstsze poprawy stanu naszego pacjenta to:*.

 • Poprawa funkcji motorycznych
 • Poprawa poznania i pamięci
 • Lepsza równowaga
 • Zwiększona siła i napięcie mięśni
 • Poprawa koordynacji
 • Poprawa mowy i połykania

*Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego leczenia, poprawa nie może być zagwarantowana. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych usprawnień w konkretnym przypadku.

Nasz program leczenia w szczegółach

Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze unikalne protokoły leczenia komórkami macierzystymi z koncepcją, że tylko bardzo kompleksowe leczenie może pozwolić naszym pacjentom na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych. Wierzymy, że stymulacja poprzez różne terapie jest niezbędna do wzmocnienia odpowiedzi regeneracyjnej komórek macierzystych, dlatego nasze protokoły zawierają codzienne terapie wspomagające komórki macierzyste. Wreszcie, zapewniamy szeroką gamę i duże ilości komórek macierzystych, aby dostosować się do stanu każdego pacjenta i zapewnić maksymalny potencjał regeneracyjny.

Nasz program przeszczepiania komórek macierzystych w przypadku urazowego uszkodzenia mózgu polega na 6 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych wstrzyknięciach komórek macierzystych pochodzących z pępowiny. Komórki macierzyste przeszczepiane są dwiema odrębnymi metodami: drogą dożylną przy użyciu standardowego systemu kroplówek oraz poprzez iniekcję śródszpikową wykonywaną po nakłuciu lędźwiowym. Te dwie metody podawania pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta.

 • 15 do 23 dni pobytu
 • Zastrzyki dożylne i śródszpikowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-400 milionów komórek
 • Program żywieniowy

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

List otwarty od mamy pacjenta

Mama Zofii napisała do nas informację zwrotną w formie listu i za jej zgodą postanowiliśmy podzielić się nią z Wami poniżej… Sophie urodziła się z Optic Nerve Hypoplasia, rzadką wadą genetyczną. W wieku trzech miesięcy zdiagnozowano u niej przewlekłą nieprogresywną encefalopatię, zwaną też porażeniem mózgowym, ma też padaczkę. O terapii …

Sześć zabiegów z użyciem komórek macierzystych dla sióstr, u których zdiagnozowano ataksję

Clémence i Sarah, siostry w wieku 29 i 31 lat, cierpią na ataksję okulomotoryczną typu 2. Zostali zdiagnozowani w 2001 roku i już wtedy doświadczali drobnych problemów z równowagą, które stopniowo się pogarszały. Jak podaje mama dziewczynek: „W obliczu bezczynności francuskiej medycyny w 2012 roku szukaliśmy na całym świecie leczenia, …

Komórki macierzyste dla hipoplazji nerwu wzrokowego

Powiedz nam o stanie Gibsona. Jak się dowiedziałeś i jakie były Twoje pierwsze myśli? Na moim 18-tygodniowym USG pomiary anatomiczne wykazały, że główka dziecka jest nieco większa niż normalnie. Mój OBGYN wysłał mnie do specjalisty. Zleciła wiele badań i stwierdziła, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziecko ma płyn na mózgu, …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Stammzellenbehandlungen Doktor

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Wspierani przez akredytacje krajowych i międzynarodowych organów jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej możliwej jakości komórek macierzystych dla Twojej korzyści.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz


Najczęściej zadawane pytania dotyczące traumatycznego uszkodzenia mózgu

Badania kliniczne dotyczące leczenia komórek macierzystych w urazowym uszkodzeniu mózgu

Wnioski: „Autologiczny wlew BMMNC u dorosłych z ciężkim TBI jest bezpieczny i logistycznie wykonalny”. Pełne opracowanie tutaj.

Na stronie 13: „W okresie 6 miesięcy obserwacji nie stwierdzono natychmiastowej ani opóźnionej toksyczności związanej z podaniem komórek. Funkcja neurologiczna uległa znacznej poprawie w 6 miesiącu po terapii MSC [162].” Pełne opracowanie tutaj.

Wnioski: „Badania kliniczne wykazały, że transplantacja MSC może zmniejszyć następstwa u pacjentów z TBI i ma potencjał, aby stać się skuteczną metodą leczenia [129]. Bezpieczeństwo i skuteczność MSC badano u pacjentów z powikłaniami po TBI [130] i ustalono, że wcześniejsze interwencje dają lepsze wyniki.” Pełne badanie tutaj.