Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Leczenie komórek macierzystych w rdzeniowym zaniku mięśni (SMA)

Kompleksowy protokół łączący komórki macierzyste i terapie wspomagające. Dając pacjentom realną szansę na poprawę i lepszą jakość życia.

Co sprawia, że nasze leczenie SMA jest skuteczne?

Od 2005 roku opracowujemy kompleksowe protokoły dotyczące leczenia komórkami macierzystymi rdzeniowego zaniku mięśni (SMA), aby przezwyciężyć ograniczenia terapii konwencjonalnych. W naszych protokołach mezenchymalne komórki macierzyste (MSCs) są łączone ze specjalistycznymi terapiami na rdzeniowy zanik mięśni, które nie tylko skupiają się na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale także leczą bezpośrednią przyczynę objaw ów poprzez wspieranie gojenia się uszkodzeń w rdzeniu kręgowym. Wierzymy, że nasza kompleksowa terapia komórkami macierzystymi w przypadku rdzeniowego zaniku mięśni daje naszym pacjentom największe szanse na poprawę, pozwalając na lepszą jakość życia. Różne typy rdzeniowego zaniku mięśni mogą być rozważane do leczenia, takie jak SMA typu 1, SMA typu 2, SMA typu 3 (zespół Kugelberga-Welandera) i więcej.

Jak działa leczenie komórkami macierzystymi w przypadku SMA?

Mezenchymalne komórki macierzyste wydzielają czynniki wzrostu, cytokiny i pęcherzyki pozakomórkowe, które stymulują naprawę tkanek i modulują odpowiedź immunologiczną, promując regenerację i zmniejszając stan zapalny.

Wykazano, że MSC podawane pacjentom z SMA sprzyjają regeneracji uszkodzonych neuronów ruchowych i poprawiają funkcjonowanie mięśni. Ponadto MSC mogą pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego i poprawieniu odpowiedzi immunologicznej, co może dodatkowo wspomóc naprawę uszkodzonych tkanek. Ogólnie rzecz biorąc, terapia komórkami macierzystymi ma potencjał, aby zapewnić bezpieczną i skuteczną opcję leczenia dla pacjentów z SMA.

Potencjalna poprawa po leczeniu SMA komórkami macierzystymi

Celem naszego leczenia rdzeniowego zaniku mięśni jest wspieranie gojenia się urazu w rdzeniu kręgowym w celu przywrócenia funkcji neurologicznych. W związku z tym po naszych zabiegach możliwa jest różnego rodzaju poprawa, a nasi dotychczasowi pacjenci doświadczyli tego, co następuje*:

 • Poprawiony zakres ruchów
 • Zwiększona siła mięśni
 • Zwiększona masa mięśniowa
 • Lepsza równowaga
 • Lepsza koordynacja
 • Poprawa rozwoju
 • Zmniejszona sztywność mięśni

*Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego leczenia, poprawa nie może być zagwarantowana. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych usprawnień w konkretnym przypadku.

Leczenie

Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze protokoły leczenia komórkami macierzystymi dla różnych schorzeń. Wierzymy, że tylko kompleksowe rozwiązanie terapeutyczne może pozwolić naszym pacjentom na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych. Dlatego oprócz dostarczania dużych ilości komórek macierzystych, aby zmaksymalizować potencjał regeneracyjny każdego pacjenta, uważamy również, że konieczne jest towarzyszenie leczeniu rozbudowanym i codziennym programem terapeutycznym, aby stymulować odpowiedź regeneracyjną.

Nasze leczenie komórkami macierzystymi Rdzeniowego Zaniku Mięśni (SMA) składa się z 4 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych wstrzyknięć komórek macierzystych pochodzących z pępowiny. Komórki macierzyste przeszczepiane są dwiema odrębnymi metodami: drogą dożylną przy użyciu standardowego systemu kroplówek oraz poprzez iniekcję śródszpikową wykonywaną po nakłuciu lędźwiowym. Te dwie metody podawania pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta.

 • 15 do 23 dni pobytu
 • Zastrzyki dożylne i śródszpikowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-400 milionów komórek
 • Program żywieniowy

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

List otwarty od mamy pacjenta

Mama Zofii napisała do nas informację zwrotną w formie listu i za jej zgodą postanowiliśmy podzielić się nią z Wami poniżej… Sophie urodziła się z Optic Nerve Hypoplasia, rzadką wadą genetyczną. W wieku trzech miesięcy zdiagnozowano u niej przewlekłą nieprogresywną encefalopatię, zwaną też porażeniem mózgowym, ma też padaczkę. O terapii …

Sześć zabiegów z użyciem komórek macierzystych dla sióstr, u których zdiagnozowano ataksję

Clémence i Sarah, siostry w wieku 29 i 31 lat, cierpią na ataksję okulomotoryczną typu 2. Zostali zdiagnozowani w 2001 roku i już wtedy doświadczali drobnych problemów z równowagą, które stopniowo się pogarszały. Jak podaje mama dziewczynek: „W obliczu bezczynności francuskiej medycyny w 2012 roku szukaliśmy na całym świecie leczenia, …

Komórki macierzyste dla hipoplazji nerwu wzrokowego

Powiedz nam o stanie Gibsona. Jak się dowiedziałeś i jakie były Twoje pierwsze myśli? Na moim 18-tygodniowym USG pomiary anatomiczne wykazały, że główka dziecka jest nieco większa niż normalnie. Mój OBGYN wysłał mnie do specjalisty. Zleciła wiele badań i stwierdziła, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziecko ma płyn na mózgu, …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Stammzellenbehandlungen Doktor

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Wspierani przez akredytacje krajowych i międzynarodowych organów jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej możliwej jakości komórek macierzystych dla Twojej korzyści.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz