Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Leczenie komórek macierzystych w chorobach neuronu ruchowego

Połączenie komórek macierzystych i rozległych terapii dających realne szanse na poprawę stanu pacjenta

Co sprawia, że nasze leczenie chorób neuronu ruchowego (MND) jest skuteczne?

Od 2005 roku opracowujemy kompleksowe protokoły leczenia komórkami macierzystymi chorób neuronu ruchowego (MND ), takich jak pierwotne stwardnienie boczne (PLS) i stwardnienie zanikowe boczne (ALS ), aby przezwyciężyć ograniczenia terapii konwencjonalnych. W naszych protokołach komórki macierzyste są połączone ze specjalistycznymi terapiami chorób neuronu ruchowego, które nie tylko skupiają się na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale także leczą bezpośrednią przyczynę utraty funkcji poprzez wspieranie gojenia się uszkodzonych nerwów i promowanie wzrostu mięśni. Wierzymy, że nasze kompleksowe podejście do leczenia MND daje naszym pacjentom największe szanse na poprawę, pozwalając na lepszą jakość życia.

Jak mezenchymalne komórki macierzyste mogą pomóc pacjentom z MND?

Mezenchymalne komórki macierzyste stosowane w leczeniu mają zdolność do różnicowania się w różne typy komórek i mogą migrować do uszkodzonych tkanek w celu promowania naprawy i regeneracji. Mają również właściwości immunomodulacyjne, co może pomóc w zmniejszeniu stanu zapalnego w ośrodkowym układzie nerwowym, który jest cechą charakterystyczną wielu chorób neurodegeneracyjnych. Kilka badań przedklinicznych i klinicznych wykazało obiecujące wyniki z wykorzystaniem mezenchymalnych komórek macierzystych w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych.

Potencjalna poprawa po leczeniu komórek macierzystych w chorobie neuronu ruchowego

Celem leczenia MNDs jest wspieranie naprawy uszkodzeń neurologicznych i regulacja układu odpornościowego. Po naszych zabiegach możliwa jest różnego rodzaju poprawa, a nasi dotychczasowi pacjenci doświadczyli następujących efektów*:

 • Poprawa funkcji motorycznych
 • Lepsza równowaga
 • Lepsza koordynacja
 • Zmniejszone zmęczenie
 • Zwiększone napięcie i siła mięśni
 • Zmniejszona częstotliwość występowania wstrząsów
 • Lepsza mowa i połykanie
 • Spowolnienie ogólnej progresji choroby

*Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego leczenia, poprawa nie może być zagwarantowana. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych usprawnień w konkretnym przypadku. Należy również pamiętać, że komórki macierzyste nie są lekarstwem na podstawową chorobę neurodegeneracyjną i potencjalna poprawa będzie tylko tymczasowa.

Nasz program leczenia w szczegółach

Beike jest niepodobny do żadnego innego dostawcy leczenia komórkami macierzystymi na świecie, powód? Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze protokoły leczenia komórkami macierzystymi, kierując się koncepcją, że tylko bardzo kompleksowe rozwiązanie może pozwolić naszym pacjentom na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych. Wierzymy, że stymulacja poprzez różne terapie jest niezbędna do wzmocnienia odpowiedzi regeneracyjnej komórek macierzystych, dlatego nasze protokoły obejmują codzienne terapie wspierające komórki macierzyste. Wreszcie, zapewniamy szeroką gamę i duże ilości komórek macierzystych, aby dostosować się do stanu każdego pacjenta i zapewnić maksymalny potencjał regeneracyjny.

Nasz program przeszczepiania komórek macierzystych w chorobach neuronu ruchowego (np. PLS, ALS) polega na 3 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych iniekcjach komórek macierzystych pochodzących z pępowiny. Komórki macierzyste przeszczepiane są dwiema odrębnymi metodami: drogą dożylną przy użyciu standardowego systemu kroplówek oraz poprzez iniekcję śródszpikową wykonywaną po nakłuciu lędźwiowym. Te dwie metody podawania pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta. Przeczytaj więcej o każdej procedurze poniżej:

 • 10 do 23 dni pobytu
 • Zastrzyki dożylne i śródszpikowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-280 milionów komórek
 • Program żywieniowy

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

Pacjent Cierpiący na Pierwotne Stwardnienie Boczne Otrzymuje 3 Rundę Leczenia Komórkami Macierzystymi

Od momentu zdiagnozowania pierwotnego stwardnienia bocznego (PLS) w lutym 2016 roku Sylvie odbyła 3 wizyty do Tajlandii w celu otrzymania leczenia komórkami macierzystymi, kończąc ostatnim leczeniem w październiku 2018 roku. Przed otrzymaniem leczenia komórkami macierzystymi jej objawy obejmowały spastyczność w jej ramionach i nogach, a ona stawała się zmęczona  na …

Uaktualnienie na temat stanu Mia Ruthey (PLS) po jej powrocie z leczenia komórkami macierzystymi

W czerwcu donieśliśmy o pacjentce Mia zmagającej się z pierwotnym stwardnieniem bocznym (PLS). PLS jest chorobą zwyrodnieniową i  wymaga regularnego leczenia, celem utrzymania zdrowej jakości życia oraz zapobiegnięciu postępowania choroby. Uchwyciliśmy jej postępy i podróż we wcześniejszym blogu gdzie złożyła swoje świadectwo. Wszystko zdawało się podążać w dobrym kierunku. Po …

Mia i jej kolejne udane leczenie pierwotnego stwardnienia bocznego (PLS)

Mia, pacjentka, która niedawno wróciła do domu, nie posiadała się z wdzięczności i z jeszcze większej dozy rezultatów, którymi mogła się z nami podzielić. Mia była wielokrotnie leczona przez Beike i BBH i jako taka była w stanie osiągnąć znacznie wyższą jakość życia, niż normalnie pozwoliłaby jej choroba. Mia od …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Stammzellenbehandlungen Doktor

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Wspierani przez akredytacje krajowych i międzynarodowych organów jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej możliwej jakości komórek macierzystych dla Twojej korzyści.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz