Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Lokalizacja leczenia

Miejsca leczenia Beike to wysokiej jakości obiekty łączące leczenie komórkami macierzystymi i terapie wspomagające na najwyższym poziomie medycznym

Introduction

Od 2005 roku Beike Biotechnology prowadzi współpracę z wieloma szpitalami w Azji, dostarczają swoje protokoły leczenia dorosłymi komórkami macierzystymi ponad 22 500 pacjentom. Pomimo, że te lokalizacje mogą wydawać się dalekie od Twojego kraju zamieszkania, nasze centra leczenia pozwalają na przystepne cenowo i jednocześnie rozległe leczenie. Nasze stowarzyszone ośrodki leczenia nie tylko zapewniają podawanie komórek macierzystych, ale także łączą terapie wspomagające dostosowane do specyficznych potrzeb każdego pacjenta. W Beike Biotechnology wierzymy, że komórki macierzyste wymagaja intensywnej i ciągłej stymulacji, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał. Z dumą współpracujemy z nowoczesnymi szpitalami i doswiadczonymi lekarzami, którzy dostarczają nam to , co uważamy za najobszerniejszą na świecie terapię leczenia komórkami macierzystymi ukierunkowaną na szeroki zakres schorzeń.

Poniżej znajduja się naszę dostępne punkty lokalizacji zabiegów. Będziemy w stanie polecić Ci konkretną lokalizację wraz z odpowiednimi protokołami leczenia, gdy tylko nasz dział medyczny zakończy przegląd lub analizę stanu pacjenta dokonaną przy pomocy naszego internetowego systemu oceny medycznej.

Bankok, Tajlandia

Bankok, Tajlandia

Nasz afiliowany szpital w Bankoku w Tajlandii jest pierwszym akredytowanym ośrodkiem w Azjii dla Medycyny Funkcjonalnej, oferującym terapie wspomagające dostosowane do indywidualnych schorzeń każdego pacjenta w tym : fizjoterapia, aquaterapia, terapia zajęciowa, hiperbaryczna terapia tlenowa, przezczaszkowa stymulacja magnetyczna, akupunktura i terapia żywieniowa.

Szpital opiera się na zasadach Medycyny Funkcjonalnej, która kieruje leczeniem każdego pacjenta cierpiącego na jakąkolwiek chroniczną chorobę. Ośrodek został zaprojektowany jako Centrum Integracyjne, w którym pod jednym dachem można zastosować wiele różnych metod leczenia, mierzącym w celu wprowadzenia terapeutycznych zmian w stylu życia, aby leczyć przyczyny chronicznych dolegliwości przy jednoczesnym udziale zaawansowanej terapii komórkami macierzystymi.