Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Leczenie komórek macierzystych w przypadku uszkodzenia rdzenia kręgowego

Połączenie komórek macierzystych i rozległych terapii dających realne szanse na poprawę stanu pacjenta

Co sprawia, że nasze leczenie komórkami macierzystymi urazu rdzenia kręgowego jest skuteczne?

Od 2005 roku opracowujemy kompleksowe protokoły leczenia komórkami macierzystymi uszkodzeń rdzenia kręgowego, aby pokonać ograniczenia konwencjonalnych terapii. W naszych protokołach komórki macierzyste łączone są ze specjalistycznymi terapiami urazu rdzenia kręgowego, które nie tylko skupiają się na pomocy pacjentowi w radzeniu sobie z objawami, ale także leczą pierwotną przyczynę schorzenia poprzez wspieranie gojenia się pierwotnego urazu. Wierzymy, że nasza kompleksowa terapia komórkami macierzystymi przy urazie rdzenia kręgowego daje największe szanse na poprawę, pozwalając na lepszą jakość życia.

Opcjonalnie i dodatkowo do naszego protokołu leczenia komórkami macierzystymi urazu rdzenia kręgowego, zapewniamy najnowocześniejszą technologię stymulacji zewnątrzoponowej, która pomaga sygnałom neurologicznym ominąć miejsce urazu w rdzeniu kręgowym, pomagając odzyskać funkcję poniżej urazu.

Jak działa leczenie komórek macierzystych w przypadku urazu rdzenia kręgowego?

Mezenchymalne komórki macierzyste (MSC) wykazały duży potencjał w leczeniu urazów rdzenia kręgowego ze względu na ich potencjał różnicowania, właściwości immunomodulacyjne, wydzielanie czynników wzrostu i cytokin, zdolności migracyjne i integracyjne.

MSC wydzielają wiele czynników wzrostu i cytokin, które mogą promować wzrost nerwów, w tym czynnik wzrostu nerwów (NGF), czynnik neurotroficzny pochodzenia mózgowego (BDNF) i czynnik neurotroficzny pochodzący z linii komórek glejowych (GDNF). Komórki macierzyste mogą również indukować ekspresję czynników neurotroficznych, które są białkami promującymi wzrost i przetrwanie neuronów. Poprzez promocję angiogenezy, MSC promują tworzenie nowych naczyń krwionośnych, które mogą dostarczać tlen i składniki odżywcze, aby wspierać wzrost nerwów.

Potencjalna poprawa po leczeniu komórkami macierzystymi urazu rdzenia kręgowego

Celem terapii komórkami macierzystymi jest wspieranie gojenia się pierwotnego urazu w celu przywrócenia funkcji neurologicznych. Możliwe są więc różnego rodzaju poprawy po naszym leczeniu. Nasi dotychczasowi pacjenci doświadczyli między innymi następujących efektów*:

 • Poprawa funkcji motorycznych
 • Zwiększone odczucia
 • Zmniejszona spastyczność
 • Zmniejszenie bólu neuropatycznego
 • Poprawa funkcjonowania pęcherza i jelit
 • Zwiększenie funkcji pocenia się
 • Łagodzenie bólu

*Ważne jest, aby pamiętać, że jak w przypadku każdego leczenia, poprawa nie może być zagwarantowana. Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji na temat możliwych usprawnień w konkretnym przypadku.

Nasze leczenie komórkami macierzystymi dla SCI

Od 2005 roku rozwijamy i optymalizujemy nasze protokoły leczenia komórkami macierzystymi, kierując się koncepcją, że tylko bardzo kompleksowe rozwiązanie może pozwolić pacjentom z uszkodzeniem rdzenia kręgowego na prawdziwe korzyści z komórek macierzystych. Wierzymy, że stymulacja poprzez różne terapie jest kluczowa dla wzmocnienia odpowiedzi regeneracyjnej komórek macierzystych. Dlatego nasze protokoły zawierają codzienny program terapeutyczny wspierający komórki macierzyste.

Zapewniamy szeroką gamę i duże ilości komórek macierzystych, aby dostosować się do stanu każdego pacjenta i zapewnić mu maksymalny potencjał regeneracyjny.

Nasz program leczenia komórkami macierzystymi uszkodzenia rdzenia kręgowego polega na 6 do 8 prostych i minimalnie inwazyjnych wstrzyknięciach komórek macierzystych pochodzących ze sznura pępowinowego. Komórki macierzyste przeszczepia się za pomocą iniekcji dożylnych, a także poprzez iniekcje śródszpikowe wykonywane po nakłuciu lędźwiowym. Te dwie metody podawania pozwalają na zwiększenie skuteczności przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i minimalnych niedogodności dla pacjenta.

 • 15 do 23 dni pobytu
 • Zastrzyki dożylne i śródszpikowe
 • Komórki UCBSC / UCMSC
 • Codzienny program terapeutyczny
 • 120-400 milionów komórek
 • Program żywieniowy
 • Stymulacja zewnątrzoponowa (opcjonalnie)

Historie doświadczeń pacjentów

Dowiedz się więcej o pacjentach wcześniej leczonych protokołami z komórek macierzystych Beike. Rodziny uczestniczące w tych wpisach na blogu opowiadają o swoich historiach i przedstawiają własne spojrzenie na leczenie, w tym przemyślenia dotyczące codziennych terapii, samego wstrzyknięcia komórek macierzystych, jak również poprawy zauważonej w trakcie i po leczeniu.

(Wideo Uaktualnienie) Jack Pearce wraca do intensywnego programu leczenia komórkami macierzystymi

Jak być może wiesz, latem 2015 roku Jack Pearce przeszedł rewolucyjną zwieńczoną dużym sukcesem stymulację zewnątrzoponową połączoną z programem leczenia komórkami macierzystymi. W ciągu kilku tygodni odzyskał zdolność wykonywania ruchów dowolnych, podobnie jak wszyscy inni, którzy wykorzystali tę przełomową technologię. Kluczowym czynnikiem w szybkości następującej poprawy w porównaniu do innych …

Jack Pearce Leczony Komórkami Macierzystymi z Powodu Urazu Rdzenia Kręgowego Wraca do Domu, Tworząc Film Dokumentalny (Wideo)

W lipcu, cierpiący na uraz rdzenia kręgowego (SCI) pacjent ze Stanów Zjednoczonych Jack Pearce, wraz z jego żoną Ellie udali się do Bangkoku w Tajlandii aby udokumentować że otrzymuje leczenie dorosłymi komórkami macierzystymi połączone ze stymulatorem nadtwardówkowym, w celu rozwiania lub uprawomocnienia tychże procedur dla społeczności osób dotkniętych urazem rdzenia kręgowego. Aby …

Pacjent z Urazem Rdzenia Kręgowego z USA Dokumentuje Swoją Terapię Komórkami Macierzystymi Połączoną ze Stymulacją Zewnątrzoponową

Dotknięty porażeniem czterokończynowym Jack Pearce ma przejść nową procedurą medyczną, która jak żywi nadzieję, zmieni jego życie. Jack i jego żona Ellie przybyli do Bangkoku w Tajlandii 5 lipca 2015 roku w celu przeprowadzenia procedury roku w celu przeprowadzenia procedury w której wszczepiony został stymulator zewnątrzoponowy, umożliwiający pacjentom z urazami rdzenia …

Jakość i ilość komórek macierzystych zapewniona

Opakowania do produktów z komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology

Różne rodzaje komórek macierzystych dla różnych potrzeb

Beike dostarcza komórki macierzyste z dwóch odrębnych źródeł: krwi pępowinowej i tkanki pępowinowej. Próbki związane z pępowiną są oddawane przez zdrowe matki po normalnych porodach i wysyłane do laboratoriów Beike Biotech w celu przetworzenia.

Po zapoznaniu się z pełną informacją medyczną pacjenta, nasi lekarze zalecą, które źródło komórek macierzystych powinno być wykorzystane w leczeniu. Nasze protokoły leczenia mogą obejmować jeden lub wiele rodzajów komórek macierzystych w połączeniu w zależności od konkretnego stanu każdego pacjenta.

Najwyższe międzynarodowe standardy przetwarzania komórek macierzystych

Beike Biotechnology przetwarza własne dorosłe komórki macierzyste w swoich laboratoriach o międzynarodowej akredytacji. Firma posiada pełną kontrolę nad procesem przetwarzania i kontroli jakości wszystkich produktów z komórek macierzystych, zapewniając doskonałe bezpieczeństwo i najwyższą jakość.

Stammzellenbehandlungen Doktor

Filmy o pacjentach

Poniżej znajdują się wywiady wideo nagrane podczas leczenia komórkami macierzystymi Beike. Rodziny przedstawione w tych filmach opowiadają o swoich osobistych historiach i doświadczeniach z leczenia, w tym o zauważonej poprawie.

Poprawa wspomniana w tych filmach jest typowa, jednak nie gwarantuje, że u wszystkich pacjentów może wystąpić taka sama poprawa.

Dlaczego warto wybrać Beike na leczenie komórkami macierzystymi?

Doświadczenie: Z ponad dziesięcioletnią praktyką, masz pewność, że będziesz doradzany i leczony przez kompetentnych specjalistów.

Bezpieczeństwo: Wspierani przez akredytacje krajowych i międzynarodowych organów jesteśmy oddani dostarczaniu najwyższej możliwej jakości komórek macierzystych dla Twojej korzyści.

Różnorodność: Dostępnych jest wiele typów komórek macierzystych posiadających różne zdolności, aby dostosować się do specyficznego stanu każdego pacjenta. Nie stosujemy tego samego rodzaju komórek macierzystych u wszystkich pacjentów.

Ekstensywność: Codziennie dostarczany jest kompletny program terapii wspomagającej, aby stymulować świeżo przeszczepione komórki macierzyste pacjenta. Najlepszą poprawę można uzyskać tylko poprzez wspieranie swoich komórek macierzystych.

Wsparcie: Po leczeniu zapewniony jest pełny program kontrolny, w którym zostaniesz poproszony o wzięcie udziału w 1, 3, 6 i 12 miesiącu po leczeniu. Dostęp do naszego zespołu po zabiegu jest bardzo ważny, ponieważ możesz otrzymać dalsze porady, aby zmaksymalizować poprawę.

Główna siedziba firmy Beike-Biotechnology znajduje się w Shenzhen China.

Założona w lipcu 2005 roku, Shenzhen Beike Biotechnology jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w transformacji klinicznej i usługach technicznych technologii leczenia biologicznego strategicznych branż wschodzących.

Uzyskaj więcej informacji teraz


Referencje

 1. Eva Sykova, Alesˇ Homola, Radim Mazanec et al. Autologous Bone Marrow Transplantation in Patients With Subacute and Chronic Spinal Cord Injury. Cell Transplantation, Vol. 15, pp. 675–687, 2006.
 2. Karina T. Wright, Wagih El Masri, Aheed Osman et al. Bone Marrow for the Treatment of Spinal Cord Injury: Mechanisms and Clinical Application. 10.1002/stem.stem.570.
 3. Sheng-Li Hu; Hai-Shui Luo; Jiang-Tao Li. Functional recovery in acute traumatic spinal cord injury after transplantation of human umbilical cord mesenchymal stem cells. Crit Care Med 2010 Vol. 38, No. 11.
 4. Fukuki Saito, MD, Toshio Nakatani, MD, Masaaki Iwase et al. Spinal Cord Injury Treatment With Intrathecal Autologous Bone Marrow Stromal Cell Transplantation: The First Clinical Trial Case Report J Trauma. 2008;64:53–59.
 5. Karen Minassian, Ursula Hofstoetter, Keith Tansey, Winfried Mayra. Neuromodulation of lower limb motor control in restorative neurology.