Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Od A do Z – kompletne doświadczenie w leczeniu

⏲️4 min czytaj

Jeśli to czytasz, to znaczy, że jesteś zainteresowany terapią komórkami macierzystymi dla siebie lub bliskiej osoby. W tym artykule zostaną omówione wszystkie aspekty naszego leczenia, od tego jak się z nami skontaktować po opiekę pooperacyjną. Miłego czytania!

Punkt wyjścia

Gorąco zachęcamy do rozpoczęcia eksploracji całej naszej strony internetowej. Schorzenia, które leczymy, rodzaje komórek, które posiadamy, metody wstrzykiwania, które stosujemy, rodzaje rehabilitacji, które prowadzimy w naszym ośrodku, a także nasze historie pacjentów i świadectwa wideo, które przygotowujemy z wielką starannością i entuzjazmem. Nasze platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, Instagram, YouTube i Twitter, są bogate w informacje i warte poznania.

Po zorientowaniu się, na czym polega nasze leczenie, skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli. Możesz wejść tutaj i wybrać język, z którym jest Ci najwygodniej.

Prosimy o poprawne wypełnienie wszystkich informacji, aby jeden z naszych przedstawicieli mógł się z Państwem skontaktować w ciągu 48 godzin.

Rozmowy z naszymi przedstawicielami

Kiedy jeden z naszych przedstawicieli skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub numeru telefonu, uprzejmie poprosi o wypełnienie formularza medycznego, który jest niezbędny do zrozumienia stanu pacjenta i tego, jak możemy pomóc. Formularz ten zostanie wysłany do naszych lekarzy i zweryfikowany. Jeśli pacjent zostanie przyjęty, przedstawiciel powiadomi Cię o tym i poprowadzi przez kolejne kroki.

Nasi przedstawiciele są bardzo doświadczeni i mają pełne zrozumienie naszego leczenia; wyjaśnią Ci wszystkie szczegóły i zalecą najlepszy protokół oparty na Twoim stanie. Mamy wiele protokołów, które zostały udowodnione jako najbardziej efektywne połączenie, aby zapewnić bardziej skuteczne leczenie. Nasz standardowy protokół rozpoczyna się od 6 do 8 opakowań komórek macierzystych, przy czym każde opakowanie zawiera 20 milionów mezenchymalnych komórek macierzystych.

Podczas rozmów z naszym przedstawicielem, omówią oni również koszty leczenia, zasugerują opcje zakwaterowania, szczegóły dotyczące wizy oraz zorganizują najlepszą datę rozpoczęcia i zakończenia leczenia, która najbardziej Ci odpowiada w oparciu o naszą dostępność.

Leczenie

Gdy już wszystko załatwisz, czas lecieć do naszej placówki leczniczej. Ważne jest, aby przynieść wszystkie swoje badania z domu, aby nasi lekarze mogli je zbadać.

Ktoś z naszego ośrodka spotka się z Tobą tuż za strefą przylotów na lotnisku przy jednej z bramek (zostaniesz o tym poinformowany przed przylotem). Nasz zespół przewiezie Cię wraz z przedstawicielem do wybranego miejsca zakwaterowania i przekaże Ci plan działania, który zawiera wszystkie informacje i terminy konsultacji, oceny, terapii i dni komórek macierzystych. Będziesz miał lepsze wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądał Twój zabieg.

W zależności od dnia tygodnia, w którym przyjeżdżasz, zazwyczaj wszystkie konsultacje, oceny i badania krwi są wykonywane następnego dnia.

Jedzenie dla pacjentów będzie dostarczane do ich miejsc zakwaterowania trzy razy dziennie; zdecydowanie zalecamy pacjentom, aby jedli tylko to, co przygotowuje nasz ośrodek, ponieważ wszystko jest obliczane na podstawie stanu i potrzeb zdrowotnych każdego pacjenta. Czytaj więcej tutaj: Znaczenie wsparcia żywieniowego w leczeniu komórkami macierzystymi

Codziennie wykonuje się od 3 do 5 sesji terapeutycznych, w zależności od protokołu i długości leczenia. Oferowane terapie to fizjoterapia, aqua terapia, terapia zajęciowa, akupunktura, przezczaszkowa stymulacja magnetyczna oraz hiperbaryczna terapia tlenowa – Należy podkreślić, że ostateczna decyzja o terapiach zostanie podjęta podczas wstępnych ocen w pierwszym dniu leczenia. Więcej o naszych terapiach można przeczytać tutaj.

Wszelkie problemy lub pytania mogą być łatwo rozwiązane przez jednego z naszych przedstawicieli w centrum obiektu. Będą oni z Tobą w codziennym kontakcie przez cały czas trwania programu.

Przed powrotem do domu zostanie przeprowadzona nowa ocena i konsultacja lekarska w celu omówienia „programu domowego”, czyli tego, czego oczekujemy od Ciebie po powrocie do domu.

Post Leczenie

Będziemy utrzymywać z Państwem kontakt mailowy, aby być na bieżąco z postępami pacjenta. Koniecznie wypełnij nasze formularze kontrolne, które będą wysyłane do Ciebie regularnie przez rok.

Po powrocie do domu oczekuje się kontynuacji leczenia za pomocą naszego tzw. programu domowego, czyli sposobów na dalszą stymulację przeszczepionych nowych komórek macierzystych. Możesz mieć pojęcie o programie domowym, czytając ten artykuł: Jak zmaksymalizować korzyści z terapii komórkami macierzystymi