Polski
Deutsch
Español
Italiano
Română

Dieta okazuje się być kluczowym czynnikiem w przypadku stwardnienia zanikowego bocznego (ALS)

⏲️2 min czytaj

Według nowych badań nad stwardnieniem rozsianym bocznym (ALS), dieta pacjenta jest głównym czynnikiem w rozwoju i leczeniu tej wyniszczającej choroby neuronów ruchowych. Znaleziono dowody na zakażenie grzybicze w płynie mózgowo-rdzeniowym i w tkance mózgu u pacjentów cierpiących na stwardnienie zanikowe boczne.

Udowodniono, że ALS jest przynajmniej częściowo powodowany przez grzybiczą infekcję jelitową, która przez krew przenosi się do mózgu i rdzenia kręgowego, gdy poprzez „przełamanie bariery krew-rdzeń”, cząsteczki drożdży i cząsteczki krwi dostają się do rdzenia kręgowego.

Zabiegi ewoluują codziennie, ponieważ agresywne leczenie drożdży musi być wykonywane ze szczególną uwagą na dietę, aby uniknąć karmienia infekcji jelitowej chityną, polisacharydami oraz beta-glukanem.

Połączenie terapii żywieniowej z leczeniem komórkami macierzystymi.

Nasze leczenie ALS wykorzystuje medycynę funkcjonalną do kompleksowego sprawdzenia diety pacjenta, aby natychmiast rozpocząć proces leczenia infekcji drożdżakami. Uważne dbanie o dietę jest kluczowym elementem medycyny funkcjonalnej i systemowego podejścia szpitala Better Being. Przy regulacji zakażenia drożdżakami i grzybami pacjenci powinni zaobserwować spadek w postępie ALS.

Kolejnym krokiem w naszym leczeniu są dożylne i rdzeniowe iniekcje dorosłych komórek macierzystych firmy Beike Biotechnology, aby te mogły różnicować się w neurony ruchowe, a także leczyć istniejące neurony i chronić je przed dalszą degeneracją. Terapia komórkami macierzystymi zwiększa wydajność układu odpornościowego pacjenta, które nadal będzie zwalczał szkodliwe grzyby, które doprowadziły do wystąpienia ALS.

Zebrano dowody na potwierdzenie tej tezy i wydaje się, że jest to jedyny możliwy i sprawdzony program leczenia tej wyniszczającej choroby.

Nasze kompleksowe, wysokodawkowe pakiety leczenia ALS są już dostępne.
Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące naszych pakietu leczenia, prosimy o przesłanie formularza zapytania.

Zapytaj tutaj