Polski
Deutsch
English
Română

Pacjent ze Stwardnieniem Rozsianym Dostrzega Szybkie Rezultaty po Leczeniu Komórkami Macierzystymi

Stwardnienie rozsiane nie jest chorobą z którą łatwo żyć. W obecnej chwili nie istnieje na nie lekarstwo, a progresywny charakter choroby oznacza, że stan pacjenta będzie się pogarszał, jeżeli nie zostaną podjęte działania w celu leczenia objawów choroby i spowolnienia degeneracji ośrodkowego układu nerwowego.

Na szczęście dla rosyjskiej pacjentki Reginy Kornev, na której przykładzie leczenie komórkami macierzystymi okazuje się skuteczną opcją dla pacjentów z MS.

Regina otrzymała kombinację komórek macierzystych krwi pępowinowej (USBSC) i mezenchymalnych komórek macierzystych pępowiny (UCMSC) po czym zaczęła dostrzegać zauważalne wyniki w ciągu dwóch dni.

Poniżej znajduje się krótki wywiad z Reginą, opisujący jej doświadczenia i poprawę, którą zauważyła po otrzymaniu naszego kompleksowego pakietu terapii komórkami macierzystymi.

Proszę opisać swój stan fizyczny przed leczeniem komórkami macierzystymi. Jakie były Twoje symptomy?

Moje objawy były następujące: podwójne widzenie, silne zawroty głowy, brak równowagi i trudności z chodzeniem, zmęczenie, osłabienie, drżeniem ręki oraz problemy z objawami klimakterycznymi. Było tak źle, że ledwo mogłam się ruszać. Mogłam tylko usiąść na krześle.

Jak dowiedziałaś się o terapii komórkami macierzystymi? Co myślisz o tej technologii? Czy były jakieś obawy lub nadzieje? Co sądzisz o Beike Biotechnology? Co skłoniło Cię do wyboru Beike jako opcji leczenia?

Miałam nadzieję na uzyskanie jakiejkolwiek poprawy. Prawdę mówiąc szukałam chińskiej kliniki. W ten sposób dowiedziałam się o Beike Biotechnology. Później dowiedziałam się, że klinika ma siedzibę w Bangkoku. Na początku było to nieco mylące, ponieważ nie wiedziałam o lokalizacji kliniki.

Technologia komórek macierzystych wywodzi się z Chin, klinika medycyny funkcjonalnej znajduje się w Tajlandii.

Jakie były Twoje oczekiwania dotyczące leczenia przed wyjazdem do Tajlandii? Co konkretnie miałaś nadzieję osiągnąć?

Miałem nadzieję, że leczenie komórkami macierzystymi pomoże poprawić mój obecny stan, złagodzić objawy choroby oraz utrzymać i poprawić jakość życia.

Po przyjeździe, jak wyglądały pierwsze dni? Czy było wygodnie, komfortowo, etc?

Po przyjeździe do Bangkoku i do Better Being Hospital (BBH), byłam mile zaskoczona tym, co mnie spotyka. Przed przyjazdem nie wiedziałam prawie nic o klinice i bardzo bałam się oszustwa. Okazało się, że otrzymałam więcej, niż się spodziewałam. Ogólnie rzecz, biorąc, miałam bardzo miły pobyt w klinice. Byłam bardzo zadowolona z zakwaterowania. Mój pokój w klinice był bardzo ładny i wygodny. Byłam wprost przytłoczona profesjonalizmem, uprzejmościa i życzliwością personelu pracującego w klinice. Jakość jedzenia, czystość kliniki i ogranizacja wszystkiego była na najwyższym poziomie.

Co sądzisz o pracownikach firmy Beike i personelu BBH?

Jestem absolutnie zafascynowana zaangażowaniem personelu medycznego, lekarzy i pielęgniarek, fizykoterapeutów, sprzątaczek etc. Wszyscy byli wobec mnie bardzo mili i usłużni! Chciałabym wyrazić szczególne podziękowania dla lekarza od akupunktury w BBH.

Próbowałam leczenia akupunkturą w jednej z norweskich klinik. Kosztowało mnie to fortunę, ale nie widziałam żadnej poprawy, więc po kilku sesjach przestałam tam chodzić. Myślałam, że akupunktura nie jest dla mnie. Jednak po terapii akupunkturą w BBH zauważyłam wyraźną poprawę. Lekarz pytał mnie o moje symptomy i dosłownie w ciągu sekund nie tylko zniknął ból, ale zauważyłam również, że moje inne objawy stopniowo znikały. To było dla mnie niesamowite przeżycie.

Proszę opowiedz nam o pierwszym leczeniu komórkami macierzystymi. Ponadto, jakie są Twoje przemyślenia na temat kombinacji komórek i kompleksowego podejścia, wliczając w to medycynę funkcjonalną i odpowiednie odżywianie w połączeniu z terapią komórkową.

Leczenie komórkami macierzystymi wcale nie było bolesne. Czułam się bezpiecznie, personel medyczny był bardzo uprzejmy i przyjazny. Zostałam również skierowana na przezczaszkową stymulację magnetyczną, elektrostymulację, fizjoterapię, etc. Wszystkie rodzaje tych terapii wspomagających pomogły poprawić mój stan i z dnia na dzień czułam się coraz lepiej. Wszystko było bardzo dobrze zaaranżowane. Nigdy nie miałam tak pozytywnego doświadczenia podczas leczenia w Norwegii, gdzie przebywałam w szpitalu przez 6 miesięcy. Moja dieta była bardzo dobrze zbilinsowana, a jedzenie było bardzo smaczne. Dietetyk opracował spersonalizowany plan posiłków w oparciu o moje specjalne życzenia i nawyki żywieniowe.

Opisz proszę czas pomiędzy leczeniem aż do dostrzeżenia pierwszych zauważalnych wyników. Jakie to były wyniki? Ile czasu minęło? Co się dzieje teraz?

Teraz czuję się o wiele lepiej. Pierwsze dostrzegalne rezultaty odczułam po dwóch dniach pobytu w BBH. Najważniejsze jest dla mnie to, że w końcu mogłam normalnie się poruszać i wyjść na ulicę. Nie robiłam tego od 1,5 roku. Teraz mam dość siły i pragnienia, by żyć swoim życiem. Postępuje zgodnie z radami moich lekarzy i fizjoterapeutów (ćwiczę w celu wyważenia mojej równowagi i zdolności motorycznych). Teraz czuję się znacznie silniejsza i staram się postępować zgodnie ze wszystkimi zaleceniami Beike i BBH.

Proszę napisz cokolwiek czym chciałabyś się jeszcze podzielić.

Stwardnienie rozsiane jest chorobą progresywną, która wymaga systematycznego leczenia. Jeśli tego nie robisz, masz bardzo duże szanse na znalezienie się na wózku inwalidzkim. Właśnie dlatego teraz wiem, że w przyszłości będę kontynuować leczenie komórkami macierzystymi firmy Beike Biotechnology. Jestem pewna, że nie ma lepszej kliniki niż BBH, ponieważ oferuje ona kompleksowe podejście, leczenie i profesjonalne usługi medyczne. Teraz wiem to na pewno.

Chciałabym podziękować wszystkim w klinice za to, co dla mnie zrobili. Ale przede wszystkim chciałabym wyrazić moją szczerą wdzięczność dla doktora Torsaka. Pan doktor jest zawsze dostępny przez e-mail i odpowiadając na wszelkie pytania oraz prowadząc konsultacje. W klinice jest wielu pracowników, którzy są odpowiedzialni za kontakt z pacjentami, jednak dr Torsak zawsze znajduje czas na indywidualne konsultacje. To charakteryzuje go nie tylko jako profesjonalnego lekarza, ale także doskonałego menadżera i osobę przepełnioną współczuciem. Jest on wysoko ceniony przez wszystkich pacjentów, którzy przyjeżdżają do BBH z całego świata. Byłam naprawdę zaskoczona ciepłą przyjazną atmosferą w klinice. Zauważyłam również, że w klinice jest wielu powracających pacjentów, którzy regularnie wracają na leczenie. Jeszcze raz chciałabym podziękować Beike i BBH oraz dr. Torsakowi za to niesamowite doświadczenie terapeutyczne. Na pewno tu wrócę !

*Ten wywiad został przetłumaczony z rosyjskiego przez naszego przedstawiciela pacjenta.

Cieszymy się, że Regina mogła tak szybko zauważyć poprawę, korzystając z nowego protokołu. Aby otrzymać bezpłatną konsultację w zakresie leczenia komórkami macierzystymi.

 

Share This