Polski
Deutsch
English
Español
Română

(Wideo Uaktualnienie) Jack Pearce wraca do intensywnego programu leczenia komórkami macierzystymi

Jak być może wiesz, latem 2015 roku Jack Pearce przeszedł rewolucyjną zwieńczoną dużym sukcesem stymulację zewnątrzoponową połączoną z programem leczenia komórkami macierzystymi. W ciągu kilku tygodni odzyskał zdolność wykonywania ruchów dowolnych, podobnie jak wszyscy inni, którzy wykorzystali tę przełomową technologię. Kluczowym czynnikiem w szybkości następującej poprawy w porównaniu do innych programów jest kompleksowy protokół leczenia, łączący opatentowane allogeniczne komórki macierzyste firmy Beike Biotechnology wraz z programem rehabilitacji funkcjonalnej-Stem Cell Plus+™. Do tej rundy leczenia Jack otrzymał łącznie 10 allogenicznych iniekcji komórek macierzystych pochodzących z pępowiny, każda runda składała się z 6 pakietów mezenchymalnych komórek macierzystych (UCMSC) i 4 pakietów komórek macierzystych krwi pępowinowej (UCBSC) co w sumie stanowi co najmniej 410 milionów komórek macierzystych. Były one podawane przez zastrzyk dożylny i nakłucie lędźwiowe. Od zeszłego lipca Jack dokonał niesamowitych osiągnięć na swojej drodze do niezależności, wliczając w to ukończenie Brooks Challenge Mile z dużo lepszym wynikiem czasowym, wynikającym z jego poprawionej wytrzymałości, reagowania na temperaturę, czucia, masy mięśniowej, elastyczności oraz siły uchwytu. Aby uzyskać szczegółowe informacje, obejrzyj film z aktualizacją i zobacz wyniki ankiety na temat oceny stanu zdrowia poniżej.

Zobacz teraz: Aktualizacja stanu Jacka 6 miesięcy po początkowym leczeniu

Powiązane: Obejrzyj pełen dokument

Poniżej znajdują się wyniki ankiety ewaluacyjnej Jacka 6 miesięcy po leczeniu:

Lepsza kontrola temperatury i zdolność radzenia sobie z niskimi temperaturami Zwiększona masa mięśniowa i siła w ramionach i barkach był w stanie poprawić czas 1 milowej przeprawy z 1 godziny 6 minut przed zabiegiem do 30 minut 6 miesięcy później jest w stanie podnieść pięść z pozycji leżącą wzdłuż ciała przy niewielkim wysiłku jest w stanie przemieścić się bez wsparcia/pomocy jest w stanie przy niewielkim wysiłku balansować wagą ciała będąc na wózku inwalidzkim, może podnieść się na 2 minuty jest w stanie z wysiłkiem przenieść się na kanapę i z powrotem (wejście pod górę może być wyzwaniem) jest w stanie bez trudności otworzyć drzwi lodówki Zwiększona odczuwalność (wrażliwość) tył nóg, pośladki i cały rdzeń są teraz wrażliwe do odczuwania lekkiej twardości jest w stanie czuć ucisk na brzuchu po ściśnięciu aktywowały się mięśnie tułowia znajdujące się poniżej linii brodawek Poprawiona równowaga/siła jest w stanie podnieść ramię pod kątem 90 stopni nie padając przy tym do przodu, podnosząc oboje ramion w tym samym czasie jest w stanie z łatwością rozebrać się na boku łóżka i skrzyżować nogi, aby zdjąć trampki i skarpetki aktywowały się mięśnie tułowia poniżej linii brodawek Poprawione chwytanie jest w stanie trzymać golarkę elektryczną jedną ręką i się golić Poprawiona elastyczność (gibkość) jest w stanie dosięgnąć kłykciami do podłogi po bokach wózka i prawie z przodu
Aby śledzić poprawę Jacka obserwuj profil Beike Biotechnology na Facebooku lub na naszym kanale YouTube, otrzymasz powiadomienia jak tylko pojawią się nowe uaktualnienia o jego sytuacji. Aby uzyskać więcej informacji o tym przełomowym leczeniu, kliknij poniżej.