Polski
Deutsch
Español
Français
Italiano
Português
Română
Русский
繁體中文

Debbie Zagone – pacjentka która doświadczyła udaru poddaje się leczeniu Dorosłymi Komórkami Macierzystymi (Wideo)

⏲️2 min czytaj

Pod koniec 2014 roku Debbie Zagone doznała udaru niedokrwiennego. Nie była zadowolona z konwencjonalnego leczenia, więc wraz z mężem zdecydowali się szukać alternatywnych metod leczenia i odkryli, że kompleksowa terapia komórkami macierzystymi Beike Biotechnology, została zastosowana do leczenia ponad 21 000 pacjentów z różnymi przewlekłymi chorobami.

Pacjent po udarze mózgu, Debbie, zauważył wiele ulepszeń

Przed przybyciem do Bangkoku w Tajlandii w celu poddania się terapii komórkami macierzystymi, Debbie przeszła zalecaną rehabilitację postudarową mózgu. Spędziła miesiąc w szpitalu rehabilitacyjnym,  miesięczna terapię HOPE i około 6 miesięczną terapię ambulatoryjną z wykorzystaniem fizykoterapii, terapii zajęciowej i logopedycznej. W wyniku tego,  jej mowa była prawie na 100% poziomie, podczas gdy jej zdolności poznawcze były na poziomie normalnym. Jednakże, pozostała sparaliżowane lewa strona ciała i bardzo ograniczona możliwość poruszania lewą ręką. Mogła poruszyć lewą ręką i palcami, ale z bardzo małą siłą. Miała również lekki paraliż po lewej stronie twarzy. Była w stanie poruszyć lewą nogą, ale nie miała czucia w lewej stopie. Mogła chodzić tylko za pomocą pasa do chodzenia oraz klamry i to nie więcej niż 100 stóp naraz. Dodatkowo udar uszkodził również peryferyjne widzenie w lewym oku, co doprowadziło do jego kompletnego zaniku po lewej stronie.

Na szczęście podczas 26-dniowego leczenia komórkami macierzystymi Debbie zauważyła dużą poprawę, w szczególności w zakresie jej wzroku, czucia i zdolności chodzenia.

Obejrzyj teraz: Debora Zagone Omawia Leczenie Dorosłymi Komórkami Macierzystymi w Przypadku Udaru

Podczas jej leczenia Debbie otrzymała osiem pakietów komórek macierzystych krwii pępowinowej (UCBSC) dodatkowo zastosowano tlenoterapię hiperbaryczną, terapię wodną, przezczaszkową stymulację magnetyczną, terapię zajęciową, fizykoterapię, akupunkturę, oraz odpowiednią dietę i plan żywieniowy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych protokołów leczenia komórkami macierzystymi w zakresie udaru mózgu, kliknij poniższy link.

Zdobądź Więcej Informacji