Polski
Deutsch
Italiano
Română
繁體中文

Dr. Ice, Specjalista ds. Akupunktury, Odwiedza Główną Siedzibę Beike

⏲️3 min czytaj

W tym miesiącu siedziba Beike miała przyjemność gościć dr Augchara Yaovapak, znaną pacjentom szpitala Better Being Hospital jako Dr. Ice. W ramach stałej współpracy Beike i Better Being dr Ice pomoże nadzorować formularze medyczne oraz opracowywanie planów leczenia komórkami macierzystymi zgodnych z protokołami firmy Beike. Pomimo młodego wieku, dr Ice posiada silne doświadczenie medyczne i wiele praktycznego doświadczenia z pacjentantami poszukującymi leczenia komórkami macierzystymi.

Dr Ice jest absolwentką Wydziału Tradycyjnej Medycyny Chińskiej Uniwersytetu Huachiew Chalermprakiet oraz Wydziału Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Szanghaju w 2014 roku. Jej obszarem specjalizacji jest Tradycyjna Medycyna Chińska (TCM), w tym TCM oraz Akupunktura Tung, Tuina (chińska terapia masażu) moxiterapia, bańki, chińska medycyna ziołowa oraz ortopedyczne i ginekologiczne zastosowanie TCM. Pani doktor przez rok pracowała w Better Being Hospital oraz w innych międzynarodowych szpitalach w Azji przed zamieszkaniem w Bangkoku.

Większość pacjentów zna Dr Ice ze względu na jej igły. Wielu pacjentów w szpitalu Better Being po raz pierwszy doświadcza akupunktury, a dr Ice buduje reputację „magika”, znajdując punkty nacisku oraz obszary bólu łagodząc je. Niektórzy pacjenci często zastanawiają się, w jaki sposób TCM, a konkretnie akupunktura, odnosi się do terapii komórkami macierzystymi. Na to pytanie dr Ice zwykle odpowiada niżej podanym badaniem:

Elektroakupunktura w dwóch głównych kanałach energetycznych (Conception i Governor) oraz transplantacji mezenchymalnych komórek macierzystych krwi pępowinowej w celu leczenia urazu niedokrwiennego-reperfuzyjnego mózgu

W badaniu tym wykazano, że elektroapunktura w w dwóch głównych kanałach energetycznych (Conception i Governor) promowała stałą proliferację i różnicowanie się dorosłych komórek macierzystych w neurony w przypadku niedokrwienia/reperfuzji u szczurów. Ponadto elektroakupunktura w kanale Conception wyregulowała poziomy ekspresji czynników neurotroficznych, takich jak podstawowe czynniki fibroblastów i naskórkowe czynniki wzrostu. Coraz więcej danych sugeruje, że elektroakupunktura w kanale Governor nasila ekspresję naczyniowego czynnika wzrostu śródbłonka oraz hamuje komórkową apoptozę po ostrych urazach nieokrwiennych/reperfuzyjnych mózgu. W samej esencji, wzmacnia terapeutyczną moc mezenchymalnych komórek macierzystych, w tym poprawę neurologiczną, prawdopodobnie poprzez indukcje angiogenezy.

Tak więc, podczas gdy widzimy, że TCM jest pomocna w wydłużaniu życia komórek macierzystych, akupunktura jest również dobrą terapią w przypadku chorób przewlekłych. Według dr Ice, „pacjenci z przewlekłymi schorzeniami najczęściej cierpią z powodu chronicznego bólu, drętwienia, utraty czucia, bezsenności, osłabienia, niskiego poziomu energii, problemami z wypróżnianiem się, problemami z apetytem, lękiem, depresją, brakiem równowagi emocjonalnej i innymi objawami, które akupunktura leczy bezpośrednio. Dlatego możemy zastosować leczenie akupunktury zgodnie z zasadami Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), aby pomóc pacjentom lepiej zwalczać wszystkie przewlekłe objawy. Jest to podejście systemowe, którego uczy medycyna funkcjonalna i które sprawia, że nasze leczenie jest wyjątkowe”. Pacjenci mogą również oczekiwać profesjonalnego i osobistego kontaktu z dr Ice po otrzymaniu naszego kompleksowego paktietu leczenia komórkami macierzystymi.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym leczeniu o otrzymać bezpłatną konsultację z naszym personelem medycznym, proszę kliknij poniżej

uzyskać więcej informacji tutaj