Polski
Español
Italiano
Română

Centrum Handlowe EmQuartier Wprowadza Udogodnienia dla Pacjentów BBH

⏲️2 min czytaj

Bangkok posiada nowe luksusowe centrum handlowe, które nie przypomina innych położonych w tej tętniącej życiem metropolii. EmQuartier, jest dogodnie zlokalizowany w odległości spaceru od Better Being Hospital i będzie oferował ponad 1000 zagranicznych i lokalnych marek, międzynarodową i lokalną kuchnię oraz wiele zieleni.

Dodatkowo w zakresie światowej klasy zakupów, firma EmQuartier współpracuje z ponad 400 lokalnymi i międzynarodowymi markami, aby uruchomić The Helix, najnowsze centrum restauracji z ponad 140 punktami gastronomicznymi, serwującą dania kuchni tajskiej i międzynarodowej. Oznacza to, że nasi goście z BBH nie muszą iść na kompromis, jeżeli chodzi o uzyskanie dobrego posiłku, niezależnie od tego, czy czują tęsknotę za domem, czy chcą doświadczyć najlepszej tajskiej kuchni jaką Bangkok ma do zaoferowania.

Ponieważ Bangkok należy do jednych z najczęściej odwiedzanych miast na świecie, nowe luksusowe centra handlowe i restauracje będą nadal zaspakajać potrzeby odwiedzających. Jednakże w mieście tak dużym jak Bangkok, istnieje przekonanie, że konieczne jest posiadanie miejsc różnego użytku, które dają możliwość ucieczki od miejskiego życia. Dlatego EmQuartier to nie tylko raj dla klientów, gości ono także hotel, przestrzenie mieszkaniowe oraz biurowe, w tym pięknie zaprojektowane do wypoczynku przestrzenie ekologiczne. Ponadto, w parze z centrum handlowym The Emporium zlokalizowanym po drugiej stronie ulicy, budynki będą prezentować pierwszą wyjątkową grafikę 3D z pokazem świetlnym projektowanym na budynkach The Emporium i The EmQuartier, zaprojektowaną przy współpracy najambitniejszych tajskich i międzynarodowych wykonawców w regionie.

„Chcemy uczynić z Em District jedną z najważniejszych na świecie dzielnic handlowych, takich jak Meatpacking District i SoHo w Nowym Yorku lub Roppongi i Omatesanto w Tokio”- powiedziała Supaluch, wiceprezes The Mall Group.

Better Being Hospital zawsze korzystał z łatwodostępnej, centralnej lokalizacji w Bangkoku, a to staje się jeszcze większym bonusem dla naszych pacjentów, którzy chcą przebywając w Tajlandi czuć się komfortowo i jednocześnie jak w domu. EmQuartier to kolejny mile widziany dodatek do Bangkoku, który z pewnością sprawi, że Twoje leczenie komórkami macierzystymi stanie się jeszcze bardziej przyjemniejsze.