Polski
中文繁體
English
Español
Français
Português
Română
Русский

Zabiegi komórek macierzystych Beike Biotechnology

Od 2005 roku firma Beike koncentruje się na dostarczaniu protokołów leczenia, które obejmują nie tylko wielokrotne iniekcje komórek macierzystych, ale także szeroko zakrojone programy rehabilitacji, w celu zapewnienia rzeczywistych szans na poprawę u pacjentów z różnymi stanami neurologicznymi oraz nerwowo- mięśniowymi, a także w przypadku chorób autoimmunologicznych i nie tylko.

Czym jest Terapia Komórkami Macierzystymi?

Terapia komórkami macierzystymi jest formą medycyny regeneracyjnej, która polega na transplantacji komórek macierzystych poprzez iniekcje. Komórki macierzyste są niezróżnicowanymi komórkami, które mają zdolność pomagania w wykonywaniu różnorodnych funkcji regeneracyjnych, takich jak różnicowanie i zastępowanie szerokiego zakresu komórek w ciele pacjenta, regulacja układu odpornościowego i stymulowanie własnych komórek macierzystych pacjenta. W pewnym sensie terapie komórkami macierzystymi mogą pomóc w regeneracji uszkodzeń komórek.

Czym różnią się protokoły leczenia komórkami macierzystymi Beike od innych firm?

Podczas gdy większość firm na całym świecie polega na zapewnieniu krótkiego czasu leczenia z bardzo ograniczoną ilością komórek macierzystych (poprzez co najwyżej jedną lub dwie iniekcje) i nie zapewnia żadnych terapii rehabilitacyjnych. Firma Beike jest przekonana, że aby naprawdę odblokować potencjał regeneracji komórek macierzystych, konieczne jest bardzo kompleksowe podejście i ukierunkowanie naszych pacjentyów ku lepszej przyszłości.

Trailer o Doświadczeniach Pacjentów

Od 2005 roku nasze zabiegi z udziałem komórek macierzystych dają nową jakość życia wielu pacjentom. Wiele rodzin było otwartych na tyle, aby opowiedzieć nam więcej o swoich historiach i doświadczeniach związanych z leczeniem, w tym o poprawie zauważonej po terapii komórkami macierzystymi.

Najnowsze filmy dla pacjentów

video-thumbnail-placeholder

Anastazja, Rozszczep Kręgosłupa | Historia Leczenia Komórkami Macierzystymi

Anastazja urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Choroba ta powoduje wiele objawów u tej pięcioletniej dziewczynki. Najbardziej uciążliwe z nich to dysfunkcja pęcherza, brak czucia oraz brak siły, co uniemożliwia jej czołganie lub poruszanie się bez pomocy. Mając nadzieję na poprawę objawów choroby Anastazji oraz umożliwienie jej większej niezależności, jej rodzina ... Czytaj więcej

video-thumbnail-placeholder

Aleksey, Ataksja | Historia Leczenia Komórkami Macierzystymi

W 2012 roku u Aleksey’a zdiagnozowano Ataksję. Od tej pory jest on regularnie poddawany fizjoterapii. Nieusatysfakcjonowany z wyników, szukał lepszej alternatywy leczenia swojego przypadku i odkrył terapię komórkami macierzystymi firmy Beike w Tajlandii. Aleksey zdecydował się na leczenie, a w tym filmie opowiada nam więcej o swoich doświadczeniach.

video-thumbnail-placeholder

Rafael, Dystrofia Mięśniowa | Historia Leczenia Komórkami Macierzystymi

Rafael został jako dziecko zdiagnozowany z dystrofią mięśniową. Podczas trwania leczenia komórkami macierzystymi zaobserwował zwolnienie postępowania choroby. W tym filmie przechodzi on trzecią procedurę kompleksowego leczenia komórkami macierzystymi w naszym szpitalu partnerskim. Jego codzienne czynności takie jak utrzymywanie w rękach szklanki, samodzielne jedzenie, kopanie piłki, pisanie na telefonie lub komputerze ... Czytaj więcej

Zdobądź Więcej Informacji teraz

Share This