Polski
Français
Italiano
Română

Uaktualnienie na temat stanu Mia Ruthey (PLS) po jej powrocie z leczenia komórkami macierzystymi

⏲️2 min czytaj

W czerwcu donieśliśmy o pacjentce Mia zmagającej się z pierwotnym stwardnieniem bocznym (PLS). PLS jest chorobą zwyrodnieniową i  wymaga regularnego leczenia, celem utrzymania zdrowej jakości życia oraz zapobiegnięciu postępowania choroby. Uchwyciliśmy jej postępy i podróż we wcześniejszym blogu gdzie złożyła swoje świadectwo. Wszystko zdawało się podążać w dobrym kierunku. Po otrzymaniu komentarza pod jednym z jej filmów, w którym niektórzy jej przyjaciele twierdzili, że nie mogą się z nią skontaktować za pomocą różnych środków elektronicznych, sami zaczęliśmy się zastanawiać, dlaczego nie otrzymaliśmy żadnych uaktualnień ani odpowiedzi na nasze raporty z badań lekarskich. Oczywiście pracownicy Beike natychmiast się z nią skontaktowali. Email poniżej jest jej odpowiedzią:

O mój Boże! Oto jestem! Mam się dobrze…. Czuję się ŚWIETNIE!!!! Nie jestem na facebooku z powodu braku czasu, siedzę na komputerze cały dzień w szkole. Czuję się niesamowicie i mogłam zrzucić trochę wagi z powodu diety którą Sara (dietetyk z centrum leczenia) mi przepisała…50 razem jak do tej pory! Jestem nadal bardzo bardzo silna…to się nigdy nie zmieniło, co zadziwia mojego lekarza z Northwestern! Przepraszam, że nie utrzymuję kontaktu. Muszę to poprawić. Już planuje moją następną podróż w czerwcu! Tęsknię za wszystkimi i za całym ogólnym wrażeniem pobytu tam! OK…cóż, jestem bajeczna, więc proszę, proszę przekazać to, abym mogła być pomocna innym pacjentom Beike. Daj mi znać, jeśli jest coś jeszcze, co mogę zrobić! Nie mogę się doczekać powrotu! Przesyłam swoją miłość wszystkim w Beike!!!

Mia

Ta fantastyczna wiadomość musiała zostać przez nas udostępniona. Nie tylko u niej wszystko w porządku, ale czuje się lepiej niż kiedykolwiek! Jak powiedziała w swoim wywiadzie z zeszłego lata, zachodnia medycyna nie dała jej żadnej nadziei. Bardzo się cieszymy, że dobrze sobie radzi i utrzymuje zdrowy styl życia, który pomogliśmy jej zbudować w Better Being Hospital. Nie możemy się doczekać, aby ją znowu zobaczyć. Tagi: Mia Ruthey, historia pacjenta, PLS