Telefon: 221284821

Więcej Informacji

Fill out our online form.

Leczenie Tocznia Rumieniowatego (SLE) Komórkami Macierzystymi

Toczeń rumieniowaty to choroba autoimmunologiczna atakująca różne tkanki w organizmie takie jak skóra, serce, płuca, układ nerwowy, nerki oraz układ ruchu. SLE jest chorobą postępującą, a kondycja pacjenta pogarsza się, gdy brakuje odpowiedniego leczenia. Do leczenia tocznia używane są różne leki (np kortykosteroidy), jednak wiele pacjentów nie reaguje dobrze na leczenie ze względu na poważne efekty uboczne. Obecnie wykorzystujemy mezenchymalne komórki macierzyste z pępowiny jako efektywne leczenie pacjentów z toczniem.

Komórki te mają silne właściwości regulujące system immunologiczny, więc mogą stłumić nieprawidłową reakcję immunologiczną skierowaną na własne tkanki. Ponadto komórki macierzyste mają zdolności do indukowania wzrostu i różnicowania własnych komórek macierzystych w ciele.

Możliwe Rezultaty

Połączenie różnych czynników wspomnianych powyżej może pozytywnie wpłynąć na problemy dermatologiczne, mobilność stawów, ukojenie bólu, funkcjonowanie nerek, serca i układu oddechowego, problemy z pamięcią i problemy poznawcze, depresję, zaburzenia lękowe. Komórki mogą spowolnić rozwój choroby oraz zminimalizować nawroty.

*Efekty leczenia komórkami macierzystymi różnią się od pacjenta do pacjenta i nie mogą być zagwarantowane.

Nasz Pakiet Leczenia

Wierzymy, że nasz program leczenia jest najlepszy z dostępnych na świecie. Połączenie komórek macierzystych Beike oraz Rehabilitacji Funkcjonalnej w Better Being Hospital pozwala pacjentom na uzyskanie najlepszych rezultatów. Kliknij na tabelką poniżej, by ja powiększyć i dowiedzieć się więcej o leczeniu i usługach, które obejmuje nasz program.

Lokalizacja Leczenia

Better Being Hospital jest partnerem Beike Biotechnology i razem oferujemy najbardziej efektywne leczenie. Współpraca ta przenosi leczenie komórkami macierzystymi na kolejny poziom, gdyż BBH jest pierwszym centrum leczenia w Azji z akredytacją w dziedzinie medycyny funkcjonalnej. Przeczytaj więcej o BBH

Metody Iniekcji

Jako podstawę leczenia SLE stosuje się iniekcje dożylne, więcej informacji o tych rodzajach iniekcji poniżej.

Iniekcja Dożylna

Iniekcja dożylna (IV) jest bardzo prostym zabiegiem, znanym większości pacjentów. Kroplówka połączona z cewnikiem jest umieszczana w żyle pacjenta. Kiedy kroplówka jest założona, wyjmuje się igłę i wprowadza plastikową rurkę. Komórki macierzyste w roztworze z osocza krwi pępowinowej zostają podane dożylnie (w niektórych przypadkach, przy zaleceniu lekarzy podaje się deksametazon by zapobiec potencjalnej reakcji alergicznej). Cały proces podawania tej iniekcji trwa nie więcej niż 45 minut.

Badania

SHENZHEN, Chiny, Maj 13, 2014 – Chińscy naukowcy opublikowali nowy wyniki badań dotyczących banań nad artretyzmem i jego leczenia. Artykul traktuje o bezpieczeństwie i efektywności 40 leczenia pacjentów z toczeniem komórkami macierzystymi MSCs. Kliknij, by przeczytać cały artykuł po angielsku.