Telefon: 221284821

O Beike

W Beike Biotechnology pomagamy pacjentom uzyskać dostęp do leczenia wielu schorzeń naszymi komórkami macierzystymi.

Nasz Dział Międzynarodowy składa się zarówno z Chińczyków jak i osób z całego świata. Zapewnimy informacje, wsparcie dla pacjenta podczas procesu ewaluacji medycznej i rejestracji, zapewniamy asystę podczas leczenia w szpitalu, oraz program wsparcia dla pacjentów po leczeniu. W ostatnich latach znacznie zwiększyliśmy liczbę krajów reprezentowanych w naszym dziale. W tej chwili mamy członków z Polski, Stanów Zjednoczonych, Anglii, Włoch, Rosji, Holandii, Niemiec, Rumunii, Kolumbii, Brazylii, RPA, Północnej Afryki oraz z Bliskiego Wschodu.

Historia Beike Biotechnology

Beike jest Chińską firmą z biurami w wielu lokalizacjach w Shenzhen (niedaleko Hong Kongu) oraz Taizhou. Badania nad komórkami macierzystymi w Beike rozpoczęły się w latach 90tych. Ponad 60 doktorów z najlepszych chińskich Uniwersytetów przyczyniło się do powstania technologii wykorzystywanych w leczeniu Beike. Wielu z naszych naukowców zdobyło doświadczenie na najlepszych zagranicznych Uniwersytetach, takich jak Standorf, University of Minnesota, czy UCLA.

Nasz pierwszy pacjent, zdiagnozowany na SLA, był leczony w 2001 roku. Ponad 200 pacjentów, którzy uczestniczyli w badaniach od 2001 do 2005 roku, przyczyniło się do powstania efektywnego leczenia chorób nieuleczalnych. Beike zostało założone Lipcu 2005 roku i od tego czasu dostarczyło komórki macierzyste do leczenia ponad 16,000 pacjentów. Obecnie, Beike posiada 25 laboratoriów w których odbywają się badania naukowe i przygotowywanie komórek macierzystych do użycia klinicznego. Beike otrzymało ponad 6 milionów USD w postaci grantów rządowych. Niedawno, w sierpniu 2010 roku mieliśmy nawet zaszczyt gościć Premiera Chin Wen Jiabao.

W przeciwieństwie do innych klinik, Beike jest organizacją oddaną badaniom naukowym. Nasza chęć niesienia pomocy wykracza dlatego poza oferowanie terapii opracowanych na podstawie badań innych organizacji. Beike skupia się na technologiach używanych w terapiach komórkowych, jesteśmy liderem na świecie w tej dziedzinie. Beike opublikowało ponad 50 artykułów naukowych w największych magazynach naukowych na świecie, takich jak Nature oraz wydało dziesiątki milionów dolarów na laboratoria i badania naukowe.

Od 2005 roku Beike przeprowadziło terapie dla ponad 16,000 pacjentów. Na chwilę obecną Beike dostarcza ponad 30 szpitalom komórki macierzyste z pępowiny, z krwi pępowinowej, oraz ze szpiku kostnego z przeznaczeniem na leczenie chorób neurologicznych i naczyniowych. Jako dostawca, Beike ma pełną kontrolę nad testowaniem produktów krwi, przetwarzaniem komórek w naszych laboratoriach, aż do dostarczenia komórek macierzystych na leczenie. Zapewnia to jakość i bezpieczeństwo. Beike blisko współpracuje ze szpitalami partnerskimi rozwijając procedury i opiekę nad pacjentem. W każdym szpitalu partnerskim pracuje przedstawiciel Beike, który pomaga pacjentom zarówno podczas leczenia jak i w życiu codziennym w szpitalu.

Wideo z wywiadem z Seanem Hu, CEO Beike Biotechnology i z Torsakiem Tip-Pairote, założycielem Better Being Hospital