Telefon: 221284821

location

Lekarze w BBH

Beike Biotechnology współpracuje z Better Being Hospital (BBH) w Bangkoku by zapewnić najlepsze leczenie naszym pacjentom. Współpraca ta podnosi jakość leczenia, jako, że BBH jest pierwszym akredytowanym szpitalem medycyny funkcjonalnej w Azji. Szpital zapewnia terapie wspomagające dla każdego pacjenta: fizjoterapię, aquaterapię, terapię zajęciową, hiperbaryczną komorę tlenową, akupunkturę, masaże oraz terapię dietą.

Szpital stosuje się do zaleceń medycyny funkcjonalnej, oraz zapewnia wsparcie każdemu chronicznie choremu pacjentowi. Jest to zintegrowane centrum, gdzie wiele rodzajów terapii jest dostępne pod jednym dachem, zapewniając korzystne zmiany w życiu dla chorych.

Czym jest medycyna funkcjonalna?

Medycyna tradycyjna skupia się na postawieniu diagnozy. Teoretycznie, obserwowane symptomy są końcowym wynikiem interakcji między różnymi nieprawidłowościami fizjologicznymi. Medycyna funkcjonalna koncentruje się na określeniu przyczyn choroby, stosując podejście całościowe i angażując terapeutycznie zarówno pacjenta jak i terapeutę.

Podejście jest swoistą ewolucją leczenia chorób chronicznych. Zmieniając punkt odniesienia z samej choroby na chorego pacjenta, medycyna funkcjonalna zajmuje się całą osobą, a nie jedynie wybranymi symptomami.

W medycynie funkcjonalnej celem jest odnalezienie punktu, z którego zaczyna się schorzenie, podczas gdy medycyna tradycyjna skupia się na symptomach, będących efektem końcowym współistnienia różnych przyczyn.
Medycyna funkcjonalna interesuje się Tobą, jako osobą, twoim stylem życia, dobrobytem, tym, co jesz, twoim środowiskiem, oraz Twoimi relacjami z innymi osobami, a i tym, w jaki sposób się relaksujesz, jakie bierzesz leki.

Łącząc leczenie komórkami macierzystymi, fizjoterapię oraz medycynę funkcjonalną, chcemy zapewnić Tobie/Twoim Bliskim najlepsze środowisko do poprawy stanu zdrowia.
Łącząc leczenie komórkami macierzystymi, fizjoterapię oraz medycynę funkcjonalną, chcemy zapewnić Tobie/Twoim Bliskim najlepsze środowisko do poprawy stanu zdrowia.

Lekarze w BBH

Lekarze w Better Being Hospital to pionierzy medycyny funkcjonalnej w Tajlandii i Południowo Wschodniej Azji. Poniżej list głównych lekarzy pracujących w BBH:

Szpital

W klinice dostępne są w pełni umeblowane pokoje, basen do aquaterapii, komora hiperbaryczna, pokoje do kinezoterapii i terapii zajęciowej i o wiele więcej.

Lokalizacja BBH

Better Being Hospital jest zlokalizowany w centrum Bangkoku w pobliżu centrów handlowych, restauracji, parków i innych atrakcji. Poniżej lokalizacja szpitala na mapie.

Video wywiad z Sean’em Hu, Szefem Beike Biotechnolgy, oraz z Dr Torsakiem Tip-Pairote, założycielem Better Being Hospital.