Polski
English
Español
Română

Beike Biotech i Better Being Hospital podejmują ALS Ice Bucket Challenge

Do tej pory bez wątpienia widzieliście wideo znajomego, członka rodziny, lub 30 letniego miliardera wyrzucającego na głowę wiadro lodowatej wody. Ale dlaczego?

Stowarzyszenie ALS rozpoczęło kapanię marketingową #ALSIceBucketChallenge jako sposób na zwiększenie ilości darowizn przykazywanych na badania nad chorobą ALS (stwardnienie zanikowe boczne) lub nad chorobą Lou Gehriga oraz szerzenie wiedzy o tej śmiertelnej chorobie.

ALS jest chorobą, którą można leczyć za pomocą komórek macierzystych i jako takie sprawiło, że Beike i BBH napotkały wiele osób i rodzin dotkniętych tą chorobą. Oczywiście widzieliśmy sens w przyłączeniu się do tej kampanii. Dział międzynarodowy firmy Beike przekazał pieniądze na rzecz Stowarzyszenia ALS (ALS Association) i stworzył własne wideo z Ice Bucket Challenge, które rzuciło wyzwanie naszemu personelowi oraz partnerom w Better Being Hospital, aby przekazać darowiznę i zrobić to samo.

Shenzhen znajduje się w południowych Chinach na granicy Hongkongu i cieszy się bardzo ciepłym, tropikalnym latem. Woda z lodem była w rzeczywistości bardzo orzeźwiająca i wszyscy pracownicy Beike International zgodzili się, że darowizna stanowiła nie tylko wspaniały rodzaj pomocy charytatywnej, ale był to również fajny sposób na ochłonięcie i jednoczesne prowadzenie działań budujących zespół. Podsumowując, był to udany dzień. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o ALS i przekazaniu darowizny na www.alsa.org.

Share This