Polski
English
Español
Română

Beike oraz szpital Better Being podejmują ALS Ice Bucket Challenge

#ALS Ice Bucket Challenge

Do tej pory bez wątpienia widziałeś wideo przyjaciela, członka rodziny lub 30-letniego miliardera wyrzucającego wiadro z lodowatą wodą na głowę. Ale dlaczego?

Stowarzyszenie ALS rozpoczęło kampanię marketingową #ALSIceBucketChallenge jako sposób na zwiększenie darowizn na badanie ALS lub choroby Lou Gehriga i szerzenie świadomości na temat tej śmiertelnej choroby.

Stwardnienie zanikowe boczne (ALS) jest stanem chorobowym, który można leczyć komórkami macierzystymi i dlatego Beike i BBH spotkały wiele osób i rodzin dotkniętych tą chorobą. Oczywiście ta kampania miała dla nas sens. Międzynarodowy oddział Beike przekazał pieniądze Stowarzyszeniu ALS i nakręcił własny film Ice Bucket Challenge, wzywając naszych pracowników i partnerów w Better Being Hospital do przekazania darowizny i zrobienia tego samego.

Shenzhen leży w południowych Chinach na granicy z Hongkongiem i cieszy się bardzo ciepłym i tropikalnym latem. Biorąc to pod uwagę lodowata woda była w rzeczywistości orzeźwiająca, a wszyscy pracownicy Beike International zgodzili się, że przekazanie darowizny było nie tylko przejawem wspaniałej działalności charytatywnej, ale był to także dobry sposób na ochłonięcie oraz jednoczesne zacieśnienie więzi w zespole. Podsumowując, był to udany dzień i zachęcamy do zapoznania się z zagadnieniem ALS tutaj i przekazaniem darowizny na www.alsa.org .