Polski
English
Français
Português
Română

Pacjent z Ataksją Odbywa Niezwykle Skuteczne Leczenie Komórkami Macierzystymi

W 2011 roku pacjent cierpiący na ataksję, Riaan Van Der Merwe, przeszedł z nami terapię komórkami macierzystymi w Chinach. Wyniki były zdumiewające. Jednak w 2015 roku jego stan się nawraca i teraz ma nadzieję poddać się wysokodawkowej terapii komórkami macierzystymi w Tajlandii.

Jak wiemy, ataksja jest stanem progresywnym, który atakuje układ nerwowy i może prowadzić do takich symptomów jak słaba koordynacja, chwiejne chodzenie i tendencja do potykania się, trudności z wykonywaniem drobnych czynności motorycznych, takich jak jedzenie, pisanie lub zapinanie guzika koszuli, zmiany w mowie, mimowolne ruchy oczu w tył i przód, znane jako oczopląs oraz trudności w przełykaniu.

Przed leczeniem komórkami macierzystymi objawami Riaana były ciężkie dysfunkcje motoryczne, które poważnie ograniczały jego drobne i ogólne zdolności motoryczne, mowę i utrudniały codzienne życie. Zadania takie jak branie prysznica i podstawowe obowiązki stały się zmaganiami, ponieważ jego równowaga i siła mięśni były bardzo dotknięte chorobą.

W wideo poniżej, które zostało wykonane przez Riaana i jego rodzinę, możemy zobaczyć jego stan przed terapią, jego niesamowite wyniki po iniekcjach komórek macierzystych i fizykoterapii, a następnie końcowy spadek jego stanu zdrowia w miaru postępowania ataksji.

Sukces Leczenia Riaana Komórkami Macierzystymi & Postępowanie Ataksji

Jego początkowe leczenie komórkami macierzystymi było wielkim sukcesem, który poprawił jego jakość życia na prawie 3 lata. Zauważyliśmy, że wiele chorób zwyrodnieniowych można spowolnić dzięki leczeniu komórkami macierzystymi i to było powodem nowego wysokodawkowego protokołu leczenia komórkami macierzystymi firmy Beike Biotechnology, który umożliwia pacjentom tańszą i bardziej stałą opcję zwalczania tych przewlekłych chorób. Jeżeli ty lub ktoś z twoich bliskich cierpi na ataksję, prosimy o kontakt z naszym personelem medycznym, aby uzyskać bezpłatną konsultację o leczeniu ataksji komórkami macierzystymi.

Riaan prosi obecnie o pomoc, aby ponownie spowolnić jego stan przywrócić jakość życia, którą niegdyś posiadał. Aby dowiedzieć się więcej o Riaan, jego stanie i jak możesz mu pomóc, proszę odwiedź jego stronę. odwiedź jego stronę.

Jeżeli Ty lub osoba Ci bliska poszukuje możliwości leczenia ataksji, zapytaj poniżej.

Share This